Back to Question Center
0

Semalt: GrabzIt Úvod. Rôzne spôsoby použitia GrabzIt

1 answers:

Existuje veľa programy extrakcie údajov na internete. Škrábanie údajov z rôznych súborov PDF a webových stránok však nikdy nebolo tak jednoduché ako teraz! Prosím, láska a laskavosť, GrabzIt - jeden z najlepších a najznámejších škrabacích nástrojov na internete.

Začíname s GrabzItom:

Existuje štyri základné spôsoby použitia tohto nástroja na škrabanie:

1 - attrezzi ginnici da parco dei. Použite jeho rozhranie API:

API pre integráciu funkcií a služieb spoločnosti GrabzIt do vašej aplikácie alebo webovej stránky. To vám umožní získať snímky obrazovky, zachytiť HTML tabuľky a previesť online videá do animovaných GIF. Môžete tiež použiť rozhranie API na extrahovanie údajov z dokumentov programu Word a PDF.

2. Použite jeho on-line Screenshot Nástroj:

Ak chcete vytvoriť naplánované úlohy, chcete mať niektoré screenshoty, alebo máte nejaké plány na zachytenie HTML tabuliek, GrabzIt je tou správnou voľbou pre teba. Jeho užívateľsky prívetivá a vynikajúca online screenshotová možnosť vám umožní zachytiť a uložiť screenshoty v priebehu niekoľkých minút.

3. Použite jeho pluginy:

Môžete tiež použiť plugin GrabzIt pre integráciu spoločných vopred pripravených funkcií do vášho webu, blogu alebo systému správy obsahu.

Ďalšou možnosťou, ako získať prospech z GrabzIt je použiť jeho webový extraktor alebo možnosť získať údaje a extrahovať všetky dáta v ľubovoľnom formáte, ktorý chcete..

Vlastnosti GrabzIt:

1. Identifikujte cieľové webové stránky:

Pomocou programu GrabzIt je ľahké identifikovať cieľ internetové stránky. Stačí stažiť, nainštalovať a aktivovať tento škrabka na webe a definovať webovú stránku alebo sekciu blogu, z ktorého chcete skopírovať údaje. Ďalej musíte naplánovať, kedy chcete, aby boli vaše dáta oškrabované a nechajte GrabzIt urobiť zvyšok.

2. Zadajte údaje na extrahovanie alebo oškrabanie:

Je tiež dôležité definovať, ako chcete, aby boli vaše dáta štruktúrované tak, aby GrabzIt zodpovedajúco ukladal zmeny.

3. Zbaliť dáta balíkov:

Toto zahŕňa definovanie spôsobu, akým chcete, aby vaše dáta boli oškrabované a prenášané. GrabzIt vám pomôže lepšie baliť vaše dáta alebo webový obsah.

Aký typ údajov možno oškrabovať?

GrabzIt môže skrátiť dáta z ľubovoľnej časti webovej stránky. Či chcete získať obsah prvkov HTML (napr. Span a div), chcete získať atribúty elementu HTML alebo máte záujem o ukladanie textu vo formáte PDF alebo obrázku, musíte použiť GrabzIt!

Ako funguje tento webový škrabák?

GrabzIt je jedným z tých škrabákov webových stránok, ktoré čítajú webové stránky ako bežní používatelia prehliadajúci internet. Akýkoľvek typ obsahu generovaného pomocou AJAX a JavaScript môže byť pomocou tohto nástroja odstránený. Okrem toho tento úžasný nástroj dokáže extrahovať alebo škrabnúť obsah z rôznych dokumentov PDF a čítať texty obrázkov.

Umožňuje vybrať alebo zvýrazniť prvky webovej stránky, ktorú môžete získať. Akonáhle ste si vybrali oblasť, GrabzIt vytvorí zložité regulárne výrazy a preškrtne všetky dáta pre vás. To tiež umožňuje používať vzory a vytvára regulárne výrazy v backend, získať požadované výsledky.

Údaje sú dostupné vo formátoch Excel, CSV, JSON, XML, SQL a HTML a tieto dáta môžete uložiť buď na MySQL alebo SQL serveri. GrabzIt prichádza s nádherným on-line sprievodcom a automaticky vytvára inštrukcie o tom, čo sa má skrátiť a kedy sa skrútiť. Nepotrebujete žiadne programovacie alebo kódovacie schopnosti, aby ste sa z tohto softvéru dostali najlepšie.

December 7, 2017