Back to Question Center
0

Ako optimalizovať svoj produktový zoznam na Amazone pre maximálny predaj?

1 answers:

Pokiaľ ide o úspešnú úspešnú prevádzku na každej populárnej platforme elektronického obchodu, mať dobre optimalizované výpisy produktov je presne to, čo robí vaše ponuky v zákazníckych vyhľadávaniach. Váš produktový záznam v službe Amazon nie je vylúčením tohto pravidla. A nižšie vám ukážem, ako zvládnuť správnu optimalizáciu SEO pomocou jednoduchého sprievodcu krok za krokom.

Výskum kľúčových slov pre výpis produktov na Amazon

Pred akýmkoľvek iným, povedzme to - rovnako ako v prípade bežného procesu optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), Amazon optimalizácia pre vyhľadávanie produktov začína prebiehajúcim hĺbkovým výskumom kľúčových slov. Odporúčam, aby som tu mal začiatok s nástrojom Google Planner for Keywords - ubiquiti powerbeam vs nanobeamm5. Takto uvidíte veľký obraz o vašej produktovej kategórii alebo trhovom výklenku, rovnako ako hlavné hľadané výrazy a frázy dlhých chvostov, ktoré používajú živí zákazníci nielen na Amazone, ale pravdepodobne každý, kto vyhľadáva vyhľadávač Google po celom svete , Nasleduje výber kľúčových slov špeciálne prispôsobený na produktový dopyt SEO na Amazon. Odporúčam použiť tu jeden z nasledujúcich návrhových nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov a hľadaných termínov vyhľadávania, ako sú napríklad AMZ Tracker, Scope, Merchant Words alebo Scientific Seller. Môžete si vybrať niektorú z vyššie uvedených možností, pretože každý nástroj má pomerne podobnú sadu užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu pri dokonale prispôsobenom vyberaní kľúčových slov.

Základné SEO optimalizácia pre váš inzerát na Amazon

Tu je, ako môžete rýchlo optimalizovať svoje produkty zoznamu na splnenie vášho základného cieľa - pre podmienky predaja príslušnými kľúčovými slovami. A mali by ste sa sústrediť hlavne na tieto základné časti vášho záznamu: Názov produktu, zoznam bodov odrážok a popis položky. Nižšie budem mať stručné vysvetlenie pre každého.

Názov produktu

Hlavný názov vášho zoznamu produktov v Amazone je presne tam, kde máte v úmysle uviesť čo najviac cieľových kľúčových slov a často používané vyhľadávacie frázy. Všimnite si však, že by ste nikdy nemali preháňať tým, že príliš veľa kľúčových slov jampacked tam. Samozrejme, ak nechcete, aby vaše kroky boli rozpoznané ako spamové alebo definitívne manipulačné snahy, ktoré sa dokonca môžu uplatniť na demotion (najhorší scenár)..Takže, zvážte nasledujúce návrhy, aby ste získali svoj produktový názov optimalizovanú SEO optimálnym spôsobom:

 • Tituly sa odporúčajú zostať v rozmedzí 200 a dlhšie.
 • Každé prvé písmeno každého nadpisu by malo byť kapitalizované.
 • Povolené sú len čísla s číslicami pre názvy produktov (napr. Osem a nie 8).
 • Samozrejme nezahŕňajte veľkosť alebo farbu položky, ak to nie je skutočne relevantná vlastnosť.

Zoznam bodov odrážky

 • Charakteristické znaky predmetu musia byť čo najčistejšie a najjasnejšie.
 • Opisuje jedinečné vlastnosti výrobku a najtypickejšie prvky každodenného používania.
 • Zdôrazňuje hlavné vlastnosti a výhody položky.
 • Všetko ostatné, ktoré sa majú uviesť v krabici.

Položka Opis

 • Všetky dôležité informácie o výrobku by sa mali vzťahovať bez vylúčenia.
 • Základné body bolesti zákazníkov sa majú riešiť v plnom rozsahu.
 • Opis produktu sa odporúča dobre optimalizovať pre kľúčové slová s dlhým koncovým bodom a kontextuálne požiadavky produktu LSI s synonymami relevantnými pre kategóriu položky alebo medzeru.
 • Čisto unikátne a originálne obsah písanie o najdôležitejšie vlastnosti výrobku je MUST.
December 7, 2017