Back to Question Center
0

Môžete mi pomôcť pochopiť Amazon kľúčové slová s tipy a triky?

1 answers:

Predtým, ako začneme čokoľvek, začnime niekoľko základných definícií a kľúčových konceptov o kľúčových slovách Amazon, ktoré následujú s tipmi a praktickými odporúčaniami zo zoznamu špecialistov. Takže, čo robí kľúčové slovo výskum, najmä z hľadiska on-line drop-shipping podnikania a moderný koncept ecommerce obchodu prijatý v merítku? Optimalizácia zoznamu produktov spoločnosti Amazon a výskum kľúčových slov potrebný na dokončenie úlohy sú bežne považované za rozsiahly proces prieskumu a auditu zameraný na zhromažďovanie relevantných kľúčových slov a fráz dlhých chvostov, ktoré používajú živí zákazníci, ktorí robia vyhľadávanie produktov (napríklad názov produktu, značka, názov alebo kategória položky).

Ale je možné, aby sa všetky vyhľadávacie slová a frázy o určitom produkte nachádzali na jednom mieste? Možno ste už uhádli, že nie, nie je to tak. A to znamená, že aj napriek tomu, že existuje veľa nástrojov na výskum kľúčových slov, ktoré sú k dispozícii na webe, nie je príliš veľa času na to, aby ste sa vynaložili na proces výskumu a optimalizáciu zoznamu. A tu sú niektoré praktické odporúčania o kľúčových slovách Amazon a tipy zoznamu vstúpiť do hry - hospedar gratis google. Nižšie vám ukážem stručnú príručku, ktorá konečne ukáže všetko.

Optimalizácia výpisu produktov na Amazon a kľúčové slová Tipy

Tu sú niektoré osvedčené optimalizačné schémy pre kľúčové slová Amazon a tipy, ktoré vám s tým pomôžu. Vzhľadom na to, že ste dostatočne pretrvávajúci na to, aby ste prešli hĺbkovou výskumnou stratégiou (s konkurenčným poznaním a hľadaním možností predaja produktov), ​​určite nájdete to, čo hľadáte. Myslím tým, že existuje obrovská škála konkrétnych slov a príslušných vyhľadávacích fráz - čaká na to, aby ste sa mohli použiť na lepšie indexovanie, pokročilý postup a väčšie konverzie. Všetko je pomerne jednoduché - čím bližšie sa váš produkt zhoduje so skutočnými očakávaniami zákazníkov, tým viac potenciálnych klientov bude pravdepodobne konečne prevedený na vašich kupujúcich.

Krok 1: Začnite správnym nástrojom

Samozrejme, neexistuje žiadny dokonalý nástroj na okamžité poskytnutie správnych kľúčových slov Amazonu alebo akýchkoľvek tipov, ktoré vám zaručia rýchle a plne merateľné výsledky..Napriek tomu, od začiatku základných informácií a odhlásenia sa pre Plánovač kľúčových slov Google je pravdepodobne najlepším riešením na začiatok vyhľadávania, aby ste si pozreli aktuálne objemy vyhľadávania a pripravili hlavný kontrolný zoznam najpopulárnejších kľúčových slov a fráz vyhľadávania, ktoré používajú ľudia na Googli, aby zistili, čo potrebujú od všetkých na celom svete. Ak to urobíte, ďalším krokom je vytiahnuť všetko spoločne a ponechať iba tie kľúčové slová, ktoré vám napokon pomôžu zaradiť do zoznamu.

Druhý krok: Vyskúšajte trendy vyhľadávania v reálnom nákupe

Medzi ostatné konkrétne dostupné nástroje na výskum a sledovanie elektronického obchodu, ako on-line pomocníci na detekciu reálnych trendov vyhľadávania - na Amazone a na iných preplnených trhoch, ktoré často ponúkajú porovnateľné výpisy produktov a využívajú pokrokové optimalizačné riešenia (napr. ostatné najpopulárnejšie nákupné platformy ako eBay, Alibaba, Walmart, atď.). Takže je čas konečne začať skúmať vaše špecializované a produktové kategórie príležitosti pre kľúčové slová Amazon a získať tipy s cennými návrhmi prispôsobenými špeciálne pre vás. Nebojte sa vyskúšať jeden z týchto nástrojov na sledovanie a analýzu plných tukov: KeywordInspector, rozsah, obchodné slová, ako aj vedecký predajca. Všetky sú osvedčené on-line rámce alebo softvérové ​​nástroje navrhnuté tak, aby vám poskytli úplný obraz kľúčových slov, praktických tipov a inteligentných návrhov v reálnom čase - vytiahli ste priamo z vyhľadávania živého zákazníka alebo ste popadli priamo od popredných obchodníkov predávajúcich vo vašom kategórie.

December 7, 2017