Back to Question Center
0

Ako si vybrať naozaj výherné nika kľúčové slová pre Amazon?

1 answers:

Ide o to, že existuje veľa dobrých amazonských výklenkov - a všetci sú okolo nás. Ale ak chcete dosiahnuť skutočné zisky, budete musieť spustiť špecifický hĺbkový výskum kľúčových slov v súlade s presne cielenou nijakou validáciou, ktorá je potrebná na odhalenie iba najvyšších kľúčových kľúčových slov pre Amazon. To je dôvod, prečo budete musieť vedieť, ako nájsť pravdepodobne tie najdrahšie a vzácne zlaté nugety vidieť tam. Upozorňujeme, že aby ste sa uistili, že kľúčové slová s vysokým výkonom sú naozaj potenciálne víťazné, musíte sa sústrediť najmä na tie výklenky a kategórie produktov elektronického obchodu, ktoré možno rozumne definovať ako plne rentabilné - de alojamiento web. Pamätajte si, že je veľmi dôležité mať správny východiskový bod pre akúkoľvek, dokonca úplne sľubnú obchodnú cestu, aby ste sa stali medzi poprednými a naozaj úspešnými firmami, ktoré sa na Amazone podnikajú.

Čo robí ziskové špecializované kľúčové slová pre Amazon?

Toto je len nepríjemné, ale pravdepodobne všetko, čo vám prináša peniaze, sa dá nazvať ziskové. A z pohľadu Amazonky by sa táto jasná a príliš jednoduchá definícia mala aktualizovať len s jednou podmienkou - nájdenie skutočne výnosnej špecializovanej pozície na Amazon znamená, že sa od nej očakáva, že prinesie leví podiel z celkových ziskov, ktoré očakávate odtiaľ - v najkratšom období je to možné.

Je vaša potenciálna cieľová výklenka naozaj taká zisková?

Ako pochopiť, že ste už na správnom mieste, aby ste mohli pokračovať v skúmaní vašich najlepších špecializovaných kľúčových slov pre Amazon? V skutočnosti nemôžete len nazvať túto medzeru zdanlivo ziskovú, keď vaše zistenia sú založené napríklad na pomerne presvedčivých objemoch vyhľadávania, rovnako ako na pomerne bohatom množstve produktov, ktoré sú k dispozícii pre viac ako tisíc dolárov. To nikdy nebude stačiť, pretože budete musieť získať aspoň väčšinu týchto bodov (ak nie všetky) dobre prepojených, ak nechcete strácať čas a úsilie. To je všetko. Takže pri hľadaní správnych špecializovaných kľúčových slov pre Amazon by ste mali lepšie posúdiť nasledujúci zoznam bodov bodov.Ak máte najvyššie šance nájsť skutočne prospešné špecializované slová pre Amazon, uistite sa, že to robíte na správnom mieste.

V ideálnom prípade by celková výkonnosť v rámci výklenku mala spájať tieto faktory:

  • Značne vysoký objem vyhľadávania.
  • Neustále sa rozvíjajúci trend zvyšovania objemu vyhľadávania.
  • Viac či menej nedostatočná úroveň súťaže Google.
  • Produkt je k dispozícii vo veľkých množstvách.
  • Existuje veľa recenzií zákazníkov vidieť pre každú položku ponúkaných tam.
  • Celkovo by sa mali uprednostňovať dostatočne vysoké cenové značky.
  • Dlhotrvajúca životnosť výrobku bez nutnosti prísnej údržby alebo servisných prác.
  • Dostatočné množstvo kľúčových slov kupujúceho, ktoré vám poskytnú dostatok voľného miesta na ďalší krok.
December 7, 2017