Back to Question Center
0

Ako môžu amazonské hodnosti zaradiť Vašu optimalizačnú kampaň?

1 answers:

Amazon je úspešná a neustále rastúca obchodná platforma, kde každý predávajúci môže získať peniaze a propagovať svoju značku. Poskytuje početné výhody pre e-commerce business udeľujúce im významný zisk a pravidelných zákazníkov. Každý môže rozvíjať svoje podnikanie na Amazonke, pretože trvá trochu času a úsilia. Avšak, aký je dôvod byť prítomný v službe Amazon, pretože potenciálni zákazníci nemôžu nájsť vaše produkty? Keďže Amazon je veľmi konkurenčná platforma, musíte tvrdo pracovať pod optimalizáciou vašich záznamov a rozvíjať víťaznú marketingovú kampaň. Ak chcete sledovať úspech vašich optimalizačných a marketingových kampaní, je potrebné neustále kontrolovať pozície vašich produktov. Ak predáte viac ako päť produktov, bude ťažké ich manuálne sledovať všetky pozície - computer supplies san francisco. To je dôvod, prečo sa v tomto článku budeme zaoberať efektívnym checkmaterom Amazon, ktorý môže významne prispieť vašim snahám o optimalizáciu Amazonu. Ale najprv zvážime, prečo je tak dôležité sledovať produkty hodnosť na Amazon.

Prečo potrebujete sledovať svoje hodnotenie na Amazon?

Keď môžete zistiť, aké sú vaše cielené kľúčové slová a ako prebieha ich výkon na stránkach s výsledkami vyhľadávania Amazon, budete môcť zlepšiť optimalizáciu záznamu a opraviť existujúce chyby. Mali by ste vykonať rozdelené testy a poskytnúť vedeckým pracovníkom kľúčové slová, aby sa do vášho inzerátu našli najrelevantnejšie a cielené hľadané výrazy. Konkrétne vyhľadávacie výrazy s dlhým koncovým bodom majú väčší zámer než ostatné a môžu slúžiť ako poradcovia pre malé alebo novo založené podniky. Treba však spomenúť, že všeobecné hľadané výrazy priťahujú viac návštevnosti ako menej konkurenčné hľadané výrazy.

Je rozumné sledovať svoje pozície denne, týždenne alebo mesačne. Ak chcete uskutočňovať pravidelné výskumy, budete potrebovať nejaký automatizovaný online softvér, ako napríklad Splitly alebo AMZInsight. Tieto Amazonové nástroje na monitorovanie môžu robiť všetky analytické a výskumné služby pre vás v pozadí pre vaše produkty súkromnej značky..

Niektorí obchodníci online sú frustrovaní, keď vidia kolísanie štatistiky hodnotenia. Neexistuje však dôvod na obavy. To je bežné pre nedávno spustené produkty. Okrem toho môže variácia závisieť od konkurenčnej úrovne na trhu, popularity produktu, ročného obdobia a ďalších faktorov. Našťastie pomocou softvéru na profesionálne poradie získate pojem priemerného poradia vašich produktov v priebehu času. Najvýraznejšou výhodou, ktorú môžete získať z online rebríčka softvéru, je to, že môžete oslavovať, keď vaše produkty zvyšujú pozície a zvyšujú pracovnú silu, ak sú stabilné. Okrem toho môžete byť reaktívni, ak hodnosť klesne.

Takže je dôležité automatizovať sledovanie hodností kľúčových slov, aby ste mohli identifikovať silné a slabé miesta vašej optimalizačnej kampane a určiť, tieto alebo hľadané výrazy.

Vaše produkty však nie sú len jednou zmysluplnou metrikou, ktorú potrebujete pravidelne sledovať, ale existujú aj ďalšie dôležité veci, ako je rýchlosť predaja, návštevnosť a návštevy, recenzie a ďalšie. Všetky tieto metriky môžete získať pomocou vyššie uvedených Amazon výskumných nástrojov. Ako prosperujúci online obchodník musíte mať celkový pohľad na všetky metriky hodnotenia, ktoré môžu nejako ovplyvniť vaše produkty zaradené na Amazon SERP.

Nástroje online výskumu, ktoré som použil, mi poskytli pravidelné správy. Je to veľmi výhodné, keď máte celú fotku vašej aktuálnej situácie a môžete porovnať predchádzajúcu a aktuálnu pozíciu.

Takže môžem povedať, že Amazon hodnotenie dáma môže výrazne ušetriť svoj čas a poskytnúť vám najrelevantnejšie a presnejšie hodnotenie údaje, ktoré potrebujete dobre fungovať na Amazon.

December 7, 2017