Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie príležitosti na nájdenie kľúčových slov v službe Amazon?

1 answers:

Ak prevádzkujete svoju firmu na Amazonke, je nevyhnutné vykonať komplexný výskum kľúčových slov. Čím cielenejšie vyhľadávacie výrazy nájdete, tým vyššie budete zaradení na Amazon SERP a tým viac organickej prevádzky, ktorú priťahujete. Investovanie času na posúdenie najdôležitejších hľadaných výrazov vo vašom výklenku môže maximalizovať váš obchodný potenciál a zvýšiť svoje pozície produktov pre najhľadávanejšie výrazy na Amazon. Nestačí však len nájsť vhodné pre vaše obchodné hľadané výrazy; musíte ich tiež strategicky použiť. Amazon vám ponúka túto príležitosť.

Existujú minimálne tri sekcie, do ktorých môžete vložiť svoje cielené kľúčové slová - názov, popis a odrážky. Všetky tieto prvky sú v určitej miere dôležité, ale najdôležitejší a menej podčiarknutý aspekt zaradenia do zoznamu je názov produktu. Má najvýznamnejšiu pozíciu na zaradenie do zoznamu. Ak máte titul, ktorý získal kľúčové slovo, budete môcť zaradiť medzi početné vyhľadávacie dopyty. Pravdepodobne ste uviedli zoznamy produktov s dlhými názvami plnených produktov na Amazone. Tieto tituly spravidla majú na Amazone lepšie hodnotenie ako krátke a presné tituly. Tu môžeme pozorovať veľký rozdiel medzi aspektmi optimalizácie Amazon a Google. Zatiaľ čo na Google by váš titul mal byť presný a uviesť svoj webový domáci primárny nápad, v Amazon váš titul slúži na to, aby predstavil toľko informácií o vašom produkte, ako je to možné. Používatelia prirodzene nemajú radi dlhé vety, ale algoritmus Amazon A9 môže nájsť hodnotu v ňom. Takže s titulkami bohatými na kľúčové slová budú vaše produkty indexované pre rôzne relevantné hľadané výrazy.

Aj keď je potrebný veľký názov, je to len polovica bitky. Ak by ste chceli dosiahnuť vysokú hodnosť pre akékoľvek cielené hľadané výrazy, predaj musí byť riadený záznamom, aby Amazon zobrazil, že váš produktový zoznam je veľmi dôležitý pre tieto hľadané výrazy. To je dôvod, prečo sa v tomto článku budeme zaoberať tým, ako urobiť výskum kľúčových slov profesionálnym spôsobom a urobiť z vášho zoznamu Amazon čo najviac účinný..

Amazon kľúčové slovo výskumu a optimalizácia zoznamu

Podľa štatistických údajov, tretina všetkých vyhľadávaní výrobkov začína na obchodnej platforme Amazon. Je to veľmi preplnená a konkurencieschopná platforma s miliónmi rôznych produktov. To je dôvod, prečo to nie je najlepšie miesto pre prehliadanie a objavovanie nových produktov. Amazonové vyhľadávania očakávajú okamžité výsledky dotazov so zoznamom najdôležitejších a vhodných produktov. Preto je nevyhnutné, aby ste sa objavili v hornej časti zoznamu, keď potenciálni zákazníci vyhľadávajú akúkoľvek frázu, ktorá súvisí s vaším produktom.

Niekoľko základných princípov vám môže pomôcť vo vysokej miere vo výsledkoch vyhľadávania Amazonu, vrátane množstva a kvality vašich recenzií, histórie predaja Amazonky, počtu dobrých ponúk, hodnotenia hviezdičkami, zákazníckej podpory a relevantnosti vášho produktu je k vyhľadávaciemu dopytu. Zatiaľ čo väčšina z týchto aspektov vyžaduje čas a značné úsilie, vaša Amazonská optimalizácia zoznamu môže byť okamžite vo vašej kontrole.

Ako nájsť kľúčové slová pre optimalizáciu zoznamu Amazon?

Existujú určité kvantitatívne spôsoby, ako nájsť presné kľúčové slová, ktoré by ste mali zahrnúť do vášho záznamu, aby ste maximalizovali relevanciu pre najčastejšie kladené vyhľadávacie dopyty.

Existujú dva spôsoby, ako môžete vykonať výskum kľúčových slov - manuálne a automaticky. Posledný variant je najčastejšie používaný v našich dňoch, pretože šetrí veľa času a poskytuje najpresnejšie výsledky založené na komplexnom výskume na trhu a analýze konkurencie.

Preto vám odporúčam, aby ste si vybrali profesionálny automatizovaný softvér na úspešné spustenie vašej optimalizačnej kampane v Amazone. Z najúčinnejších nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov môžem vymenovať nasledujúce - Plánovač kľúčových slov Google, Amazonový plánovač kľúčových slov a skautov v džungli.

December 7, 2017
Aké sú najlepšie príležitosti na nájdenie kľúčových slov v službe Amazon?
Reply