Back to Question Center
0

Ako si vybrať tú správnu medzeru na Amazon a identifikovať najpopulárnejšie kľúčové slová tam?

1 answers:

Najprv vám odporúčam začať vyhľadávať najobľúbenejšie kľúčové slová na Amazone jednoduchou tabuľkou vytvorenou napríklad pomocou tabuľky Google. Ide o to, že budete musieť zistiť, čo je najdôležitejšie v súčasnosti, v súlade s tým, že potenciálne udeľujete najvyššie ziskové marže. A mali by ste dať aspoň pár sľubných možností proti sebe navzájom. Týmto spôsobom bude oveľa jednoduchšie rýchlo odlíšiť ich slabé miesta od detekcie, rovnako ako jasne tvarovať najsilnejšie strany vykonávané každým výklenkom, v súlade s uvedením najvyhľadávanejších kľúčových slov a všetkých ďalších najpopulárnejších výrazov relevantných pre odvetvie alebo kategória produktu.

Takže, akonáhle ste vytvorili hlavný kontrolný zoznam, je čas zhromaždiť všetky možné kombinácie týkajúce sa vašich najviac hľadaných kľúčových slov na Amazon - stoffe jersey online. A je potrebné pokryť všetky základné parametre a všeobecné štatistiky webu pre každú položku, ktorú budete pozorovať. Tu je najvhodnejší spôsob vyplnenia hlavného kontrolného zoznamu v tabuľkách Google - uistite sa, že máte všetko na nasledujúcom:

1. Miesto - by malo byť prvým stĺpcom Váš dotaz začnite. Jednoducho pokračujte v filtrovaní všetkých otvorene zlých variácií, aby ste mali aktuálny stĺpec vyplnený zostávajúcimi kandidatúrami, o ktorých si môžete rozumne očakávať, že sa stane vašou konečnou voľbou pre správnu špecializovanú oblasť Amazonu s najpútavejšími kľúčovými slovami relevantnými pre danú kategóriu.

2. Priemerný objem vyhľadávania - tu sa odporúča zapísať každú relatívnu sumu objemu vyhľadávania v priemere. Tieto priemerné hodnoty sa predvolene zobrazia pomocou nástroja KWFinder.

3. Bežný rozsah objemu vyhľadávania - tento stĺpec je určený na označenie hlavných trendov objemu vyhľadávania a jeho všeobecných modelov správania v súvislosti s aktívnymi výkyvmi (od najnižšej formy po najvyššiu úroveň zmien). Tip: Radšej by ste mali túto časť údajov rozdeliť na mesačné obdobia naraz.

4. Kľúčové slovo Konkurencieschopnosť - je presne to miesto, kde chcete uviesť konkrétne hodnotenie kľúčových slov, ktoré ukazuje svoju konkurenčnú a frekvenčnú zložku hľadané kľúčové slová v nika. Ak používate KWFinder, budete podporovaní trochu inými metrikami konkurencieschopnosti. Myslím tým, že z nejakého dôvodu nazývajú SEO Ranking Ranking. - pomocou nástroja KWFinder alebo nástroja SERPchecker špecifikujte, koľko webových stránok alebo webových stránok zobrazených na prvých 10 výsledkoch vyhľadávania Google získalo skóre doménovej autority nad 40 bodov.

6. Vysoká PA, CF, TF - takmer samozrejmosťou a podobne ako v predchádzajúcom stĺpci, ďalšie tri časti majú zobraziť podobný počet stránok / (PA), citačný tok (CF), ako aj Trust Flow (TF).

7. Minimálny potenciál tvorby cien - posledný a zdanlivo najdôležitejší stĺpec má zdôrazniť hlavné rozdiely a najdôležitejšie zistenia o najvyhľadávanejších kľúčových slovách s najlepšími amazónskymi výklenkami, ktoré stojí za zváženie. Pre tento výpočet (áno, môže sa to zdať jednoznačne zložité) Navrhujem používať AmaProfits dot com alebo akúkoľvek inú podobnú online službu - a skončíte.

December 7, 2017