Back to Question Center
0

Môžem vidieť top vyhľadávanie kľúčových slov v Amazone pomocou jednoduchých softvérových nástrojov?

1 answers:

Nie je potrebné povedať, že svet online rebríčku vyhľadávania sa točí hlavne okolo výskumu kľúčových slov a ich správneho výberu. A bez ohľadu na to, aké miesto potrebuje spustenie stratégie kľúčového slova - môže to byť buď konvenčné on-line vyhľadávanie prostredníctvom hlavných vyhľadávačov (ako je Google samotné, Yahoo, Bing atď.), Alebo presnejšie zameraná, ale nie tak široká stratégia kľúčových slov, vrchol populárnych nákupných miest, ako napríklad Amazon alebo eBay. Jediný rozdiel medzi štandardným on-line vyhľadávaním a akýmkoľvek obchodom s elektronickým obchodom alebo kvapkajúcou lodnou dopravou spočíva v tom, že takýto výskum by mal byť cielenejší a orientovaný na konkurencieschopnosť. A nižšie vám ukážem dva jednoduché spôsoby, ako odhaliť najvyhľadávanejšie vyhľadávania Amazon s kľúčovým slovom - teddy stoff 100 baumwolle. Aby ste využili taký cenný konkurenčný pohľad na svoju vlastnú výhodu, navrhujem, ako vždy, vyskúšať špeciálne prispôsobenú platformu (inšpektor kľúčových slov) alebo živú klasiku vo vašich službách zadarmo.

Inšpektor kľúčových slov

Inšpektor kľúčových slov je špecializovaná on-line platforma, ktorá vám pomôže zistiť najvyhľadávanejšie kľúčové slová pre Amazon pre akýkoľvek produkt alebo kategóriu. Táto platforma je tiež užitočná s jedinečnou funkciou známu ako Trending Searching Keyword Search. Môže vám umožniť spustiť častý plán rýchleho skontrolovania a vždy zostať v aktuálnom stave s každým novým kľúčovým slovom, ktoré sa nedávno vyšplhalo na vyhľadávanie v Amazone. Navyše - Inšpektor kľúčových slov má ďalšie dve mimoriadne horúce možnosti (známe ako Indexation Tester a Reverse ASIN), ktoré sú celkom dobre výkonné, ak potrebujete mať optimálne optimalizované zoznamy produktov, aby ste dosiahli čo najširšiu online expozíciu. Jediná zlá vec, ktorá sa týka tejto kľúčovej výskumnej platformy, je, že bohužiaľ nemá k dispozícii bezplatnú verziu. Len skúšobná zostáva pre vás, aby ste sa rozhodli, či sa vydáte na mesačné predplatné, alebo budete mať bez neho.

Plánovač kľúčových slov Google

Ako som už povedal na začiatku, kľúčový výskum vykonaný v mierke má veľa podobností a skutočne neberie do úvahy - stránok pre pôvodné vyhľadávanie Google alebo pracujúcich na výpisoch produktov pre elektronický obchod alebo predávajúci podnik. Myslím tým, že z nejakého dôvodu náš starý dobrý plánovač kľúčových slov svetovým vyhľadávacím gigantom stráca veľa popularity, najmä v posledných rokoch. S obrovskými množstvami rôznych platforiem elektronického obchodu a súvisiacich nástrojov, ktoré sú špeciálne prispôsobené ich potrebám a cieľom, pôvodný rámec spoločnosti Google (aka Google AdWords) si ponechal svoju prvú moc v plnom rozsahu. Myslím tým, že Plánovač kľúčových slov je len jedným z nástrojov, ktorý patrí medzi obrovské množstvo ďalších funkcií, ktoré sú v službe AdWords štandardne zahrnuté (a vždy zadarmo!). A je to stále veľmi užitočné nielen ako silný reklamný rámec, ale nájsť napríklad najvyhľadávanejšie vyhľadávania Amazon s hlavnými kľúčovými slovami a príslušnými kľúčovými frázami s dlhým koncom.

Koniec koncov, povedzme to - veci okolo nás sa neustále menia. Ale to nemusí nutne znamenať, že všetci budeme musieť hľadať iba úplne nové súpravy nástrojov, softvérové ​​nástroje alebo len nedávno navrhnuté riešenia. Áno, niekedy sú skvelé, ale osobne som stále presvedčený, že Google Plánovač kľúčových slov je stále v hre, prinajmenšom pre to, že v skutočnosti nie je príliš komplexná úloha zostať aktualizovaná na najpopulárnejších najvyšších výsledkoch vyhľadávania produktov Amazon so správnymi kľúčovými slovami.

December 7, 2017