Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať dobrý nástroj na podporu predaja Amazon?

1 answers:

Predtým, ako začneme, ukážeme to - váš produktový zoznam má príliš veľa na to, aby ste mohli sledovať a spravovať, aby ste úspešne zvýšili predaj Amazon, ktorý to urobil sám. Bolo by ťažko dosiahnuteľné alebo dokonca absolútne nerealizovateľné, ak si nepomôžete sami správnym nástrojom na sledovanie a výskum. Našťastie je na trhu k dispozícii dostatok iného softvéru - apivita προιοντα μαλλιων. Zatiaľ čo leví podiel týchto on-line pomocníkov môže byť použitý zadarmo, niektoré z najsilnejších ponúkajú plné tukové verzie za poplatok. Mimochodom, sú tu moje tri najlepšie vybavené riešenia s užitočným osvedčením, aby ste zvýšili predaj Amazonu a zjednodušili ostatné veci.

  • Spätná väzba Genius - by bola dobre formovaná odpoveď na systém revízie Amazon, ktorý sa týka všetkých zákazníkov Samozrejme, ak nechcete, aby sa vaše záznamy o produktoch nachádzali na spodku vyhľadávania. Tento nástroj pracoval pre mňa ako kúzlo, pretože som bol znepokojený každou negatívnou odpoveďou, ktorá si vyžiadala rýchlu fixáciu predtým, ako môže vyliečiť akýkoľvek nepriaznivý vplyv na moje podnikanie. Navyše môžete používať službu Feedback Genius na spúšťanie automatizovaného odosielania prostredníctvom zdvorilých požiadaviek pre najnovších zákazníkov - len požiadajte o zníženie pozitívnej spätnej väzby alebo kontroly. A to funguje, pretože udržanie dostatočnej spokojnosti zákazníkov bolo vždy pomerne efektívnou stratégiou - nielen pre zvýšenie predaja Amazonu, ale ostrou kandidatúrou na pravdepodobne akýkoľvek komerčný projekt.
  • Jungle Scout - môže sa stať konečným riešením na zvýšenie predaja Amazonu pre tých predajcov, ktorí sa ocitli chýbajúci pre nový pohľad na úplne nový produkt, adaptačné ceny alebo inteligentnú distribúciu, v skutočnosti je to pravda. Nechajte sa aktualizovať a nikdy nezabúdajte na príležitosti na vyhľadávanie, aspoň čas od času. Aké produkty sú v súčasnosti najobľúbenejšími nákupnými trendmi v Amazon? Ktoré výklenky sa nedávno stali viac preplnenými? Ktoré inovatívne produkty sú už dobre požadované a stojí za to vidieť vo vašich výpisoch produktov? Jungle Scout je skutočný nika, ktorá vám pomôže odhaliť akékoľvek skryté toky príjmov, aby ste zvýšili svoj predaj v Amazone a udržali si krok o krok pred vašimi najbližšími rivalmi na trhu.

  • Rozsah - ďalšou skvelou voľbou pre zvýšenie vášho predaja Amazon prostredníctvom produktového prieskumu. A dôrazne odporúčam, aby ste aspoň tento nástroj získali niektoré z nasledujúcich výhod: kľúčové slová s najvyššou výkonnosťou a vyhľadávacie frázy vašich konkurentov, ktoré sú k dispozícii pre váš prospech, pomerne dobrá optimalizácia pre PPC kampane, cenný pohľad na potenciálne silné kľúčové slová, cesta k vysoko ziskovým maržiam s obmedzenou konkurenciou pre vás, aby ste sa skočili, a ešte viac. Koniec koncov, s jeho funkciou riadenia rizík a možnosťou odhadu predaja Rozsah sa často používa ako jednotné kontaktné miesto dokonca aj najkvalifikovanejšími veľkými predajcami na Amazone.
December 7, 2017