Back to Question Center
0

Semalt naznačuje, že najlepšie nástroje na skrátenie webových stránok na výbere online údajov

1 answers:

Niektoré služby škrabania webu sú známe medzi užívateľmi kvôli ich úžasnej extrakcii dát možnosti, funkcie a vlastnosti, zatiaľ čo ostatné služby sú dobré pre nič. Webové škrabacie služby, o ktorých sme tu diskutovali, nie sú veľmi zložité a môžu ľahko skrátiť veľké množstvo stránok a blogov. Je pravda, že existuje veľa škrabacích programov, ale nasledujúce sú freeware a splnia vaše obchodné požiadavky.

1. Import - sedie ristoranti usate.io

Import.io je výkonná webová služba na extrakciu dát, ktorá sleduje jednoduché metodiky extrakcie dát. Môžete si vytvoriť osobné sady údajov a importovať údaje z jednej webovej stránky do druhej. Okrem toho môžete uložiť požadované údaje na pevný disk a Import.io nepotrebuje žiadny kód na skartovanie viacerých webových stránok. 2. Scrape Box

Scrape Box je špeciálne navrhnutý pre SEO služby a poskytuje spoločnostiam a nezávislým firmám najlepšie služby na vyhľadávanie dát. Inými slovami, môžeme povedať, že ide o SEO nástroj aj o škrabku údajov. Navyše, Scrape Box môže vykonávať funkcie súvisiace s vyhľadávaním prehľadávačmi motora, odosielaním komentárov, kontrolou odkazov, vyhľadávaním kľúčových slov a SEO na stránke.

3. CloudScrape

CloudScrape je prehliadač web-based škrabka a on-line editor, ktorý pomáha skrátiť veľké množstvo dát bez problémov. Umožňuje nám uložiť údaje na rôznych platformách cloud storage, ako napríklad Box..net a Disk Google. Môžete tiež uchovávať svoje údaje vo formáte CSV a JSON. Jedná sa o jeden z najvýkonnejších a najkomplexnejších služieb škrabania cloud na internete, ktorý pomáha pri navigácii cez stránky, vyplňuje formuláre, vytvára roboty a extrahuje údaje v reálnom čase.

4.WebMiner

WebMiner je slávny online program na odstraňovanie dát a slúži ako výkonná automatizácia a poradenstvo. Z údajov v reálnom čase na jednu stránku vám tento nástroj poskytuje každodenné presné informácie v rôznych formátoch. Takisto vyčistí údaje odstránením duplicít a irelevantného obsahu, čím získate čo najlepšie výsledky.

5. Mozenda

Mozenda je skutočný a vyspelý nástroj na vyhľadávanie a vyhľadávanie údajov na webových stránkach. Rozpoznáva to najmä rôzne značky a prichádza s pokročilou architektúrou založenou na cloudových architektúrach, ktorá ponúka rýchle nasadenie, lepšiu škálovateľnosť a jednoduchý prístup k viacerým typom údajov. Môžete usporiadať súbory a exportovať ich v rôznych formátoch pomocou aplikácie Mozenda. Tento program je známy svojou presnosťou a nevyžaduje žiadnu údržbu.

6. Visual Web Ripper

Visual Web Ripper je jednorázové riešenie pre automatické škrabanie dát z webu, extrakciu obsahu a zber webových stránok. Jedná sa o jeden z najvýkonnejších internetových extraktorov dát na internete. Nástroj zhromažďuje údaje v textovej aj obrazovej forme. Potom zariaďuje údaje na základe vašich požiadaviek a výstupy sú vždy cenné a užitočné.

7. WebHose

WebHose, tiež nazývaná Webhose.io, je slávny webový extrakčný a integračný program, ktorý poskytuje jednoduchý prístup k real-time a dobre štruktúrovaným údajom. Môžete prehľadávať tisíce stránok a online zdrojov a ukladať záverečné veci vo viac ako 200 jazykoch. Pomáha vám pokryť širokú škálu fór, noviniek, blogov a on-line predajcov.

December 7, 2017