Back to Question Center
0

Nástroje na škrabanie webových stránok na extrahovanie všetkých odkazov z jednej strany - Semaltová rada

1 answers:

Vyťahovanie odkazov z webových stránok bolo vždy ťažké. Budete musieť skopírovať požadované odkazy jeden po druhom a je to celkom monotónne a únavné. Existuje však niekoľko webových programov na extrahovanie všetkých odkazov z vašich požadovaných webových stránok a blogov bez akéhokoľvek problému - comprar gafas ray ban por internet. Najlepšie je, aby tieto programy mohli byť integrované do vašich prehliadačov IE, Firefoxu, Chrome a Safari.

1. IWebTool Link Extractor:

IWebTool Link Extractor je populárny webový softvér a rozšírenie Firefoxu. Pomôže vám sťahovať dáta priamo na vašom počítači. Po nainštalovaní a aktivácii bude tento program uľahčovať škrabanie a zúriť. Získavanie údajov z predajní, cestovných portálov a burzových miest nikdy nebolo také jednoduché. Pomocou tohto softvéru môžete vykonávať množstvo úloh bez akéhokoľvek problému. Umožňuje len päť žiadostí za hodinu a je známe, že funguje hladko. Niektoré z jeho popredných možností sú tlačidlo Názov a ukotvenie a možnosť Google Page-Rank.

2. Link Extractor:

Je to ďalší webový nástroj, ktorý extrahuje všetky odkazy z vašich požadovaných webových stránok. Link Extractor je skvelá alternatíva k Web Scraper a Outwit, ktoré sú k dispozícii len pre používateľov Google Chrome. Na rozdiel od toho môže tento program fungovať pekne na všetkých webových prehliadačoch a skrucuje viacero strán súčasne. Je najlepšie známy svojimi dynamickými vlastnosťami a schopnosťami extrakcie údajov a spracováva stránky s kódmi Ajax a Javascript..Zobrazuje extrahované údaje vo forme praktických tabuliek a zoznamov.

3. Správa FireLink:

Nie je to len add-on pre Firefox, ale aj výborný webový program. Vyberie odkazy a zmaže vaše dáta zo spravodajských stránok, RSS kanálov, blogov a profilov sociálnych médií bez akéhokoľvek problému. Poskytuje možnosti na filtrovanie údajov na základe ich vlastností a vašich požiadaviek. Správa FireLink funguje skenovaním odkazov a aktualizáciou súborov údajov.

4. SEM Link Extractor:

SEM Link Extractor je tiež známy svojou extrakciou spojov a vlastnosťami škrabania webov. Jedná sa o jeden z najjednoduchších a najlepších programov na extrahovanie všetkých odkazov z webovej stránky. Jeho vizuálna prístrojová doska vám uľahčí a zjednoduší proces extrakcie. Či chcete skrátiť dáta z jednoduchých odkazov alebo vykonať komplikované projekty načítania údajov, tento program urobí všetko pre vás bez problémov.

5. SEOquake Link Extractor:

SEOquake Link Extractor je ďalšia internetová aplikácia. To si nevyžaduje sťahovanie, a môžete získať ťažiť z on-line. Pomáha vám získať všetky odkazy z konkrétnej webovej stránky a prehľadávať a získavať údaje v reálnom čase. Toto zobrazí množstvo odkazov vo forme webových stránok Google a stránok so záložkami.

6. OutWit Hub Link Extractor:

Tu je ďalší nádherný a výnimočný internetový extraktor odkazov. Tento bezplatný softvér na škrabanie webových stránok podporuje zložité aj jednoduché údaje webových stránok, ktoré používajú javascript, cookies, presmerovania a AJAX. Je vybavený technológiou strojového učenia, dokáže čítať a transformovať dáta z jedného formátu do druhého. Môžete vykonať až päť projektov prehľadávania pomocou tohto extraktora odkazov. Zoradí vnútorné aj vonkajšie prepojenia a ponúka veľa možností filtrovania.

December 7, 2017