Back to Question Center
0

Výkonné programy extrakcie webových stránok pre vaše podnikanie podľa Semalt

1 answers:

Či už potrebujete údaje pre svoju firmu, nie je nič horšie ako čakanie na načítanie stránok v programe Netscape Navigator alebo Internet Explorer. Počas surfovania na internete môžete čeliť problému pomalého pripojenia a môže stratiť väčšinu údajov, ktoré potrebujete. Ak si prezeráte silnú webovú stránku alebo blog s tisíckami stránok, museli by ste niekoľkokrát kliknúť na svoju myš, aby ste tieto stránky správne otvorili. Našťastie špeciálne programy na extrahovanie webových stránok vám uľahčujú bez problémov načítať vaše obľúbené stránky. Webový extraktor je vlastne špeciálny program, ktorý pomáha výskumníkom, novinárom, študentom, podnikateľom a obchodníkom pohodlne získavať dáta a zobrazovať rôzne webové stránky s vysokou rýchlosťou. Niektoré z najspoľahlivejších nástrojov boli tu popísané - gratis php mysql hosting.

1. SurfOffline:

SurfOffline je jedným z najlepších a najznámejších internetových extraktorov na internete. Pomocou tohto nástroja sa môžete rozhodnúť, koľko položiek chcete stiahnuť, a nie je obmedzený počet stránok, ktoré sa majú extrahovať. Tiež nepotrebujete FTP na svojich internetových stránkach na stiahnutie dát. Tento nástroj je kompatibilný so systémami Windows, Vista, XP a ďalšími podobnými operačnými systémami.

2. Webová stránka eXtractor:

Jedná sa o jeden z najznámejších a najznámejších programov extrakcie webu. Webová stránka eXtractor je vhodná pre programátorov aj pre programátorov a umožňuje jednoduchý a rýchly online výskum. Celý web alebo jeho časti môžete stiahnuť pomocou tohto výkonného nástroja..Je známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním a ovládacím panelom, ktorý vám pomôže štruktúrovať a organizovať všetky dáta lepším spôsobom. Webová stránka eXtractor je kompatibilná so všetkými verziami systému Windows a zariadeniami pre iPhone.

3. SiteSucker:

Sitesucker je hlavne program Mac, ktorý pomáha sťahovať webové stránky a prináša zmeny vo vašom internetovom pripojení. Môže jednoducho kopírovať požadované stránky, obrázky, štýly a PDF na pevný disk pre offline použitie. Jednoducho musíte zadať adresu URL v rozhraní SiteSucker a automaticky si stiahne požadované údaje. Tento program vyžaduje systém Mac OS X 10.11 a môže byť stiahnutý z webovej lokality SiteSucker.

4. Grab-a-Site:

Grab-a-Site je jedným z najsilnejších a najkomplexnejších nástrojov Pracuje offline aj on-line a môže niekoľkokrát vytvárať kópie webových stránok spolu s podpornými súbormi, ako sú grafika, stránky, zvukové súbory a videá. Tento nástroj dokáže súčasne uchopiť súbory z rôznych lokalít a ušetriť tak veľa času a energie. Je kompatibilný s jazykmi ASP, PHP, Cold Fusion a JR a môže ich premeniť na statický HTML. Tento bezplatný program funguje na systémoch Windows 7, Vista, XP, Windows Me a Win98.

5. WebWhacker 5:

Posledný prehliadač Blue Squirrel sa nazýva WebWhacker 5. Môže kopírovať celú lokalitu na pevný disk pre offline používateľov a slúži ako školenie miesto pre lektorov a študentov. Je jednoduché nastaviť a pravidelne monitorovať vaše údaje pre kvalitu, organizovať ich a aktualizovať podľa vašich požiadaviek. Okrem toho WebWhacker môže duplikovať adresárovú štruktúru vašich stránok a je kompatibilný so systémami Vista, XP a Windows 7.

December 7, 2017