Back to Question Center
0

Najužitočnejšie nástroje na škrabanie stránok pre vývojárov - Stručný prehľad zo seminára

1 answers:

Prehliadanie webu je v súčasnosti široko používané v rôznych oblastiach. Je to zložitý proces a vyžaduje veľa času a úsilia. Rôzne nástroje pre prehľadávače webových stránok však môžu zjednodušiť a automatizovať celý proces prehľadávania, čím sa údaje ľahko sprístupnia a organizujú. Pozrime sa na zoznam najvýkonnejších a najpodpornejších nástrojov prehľadávača webových stránok - purple fascinators australia. Všetky nástroje popísané nižšie sú celkom užitočné pre vývojárov a programátorov.

1. Scrapinghub:

Scrapinghub je nástroj na extrakciu dát na báze cloud a nástroj pre prehľadávanie na webe. Pomáha od stoviek až tisíc vývojárov získať cenné informácie bez akéhokoľvek problému. Tento program používa Crawlera, čo je inteligentný a úžasný proxy rotátor. Podporuje obchádzanie oboch protiopatrení a v priebehu niekoľkých sekúnd prehľadá webové stránky chránené botmi. Navyše vám umožňuje indexovať vaše stránky z rôznych IP adries a rôznych lokalít bez potreby správy proxy, našťastie tento nástroj je dodávaný s komplexnou možnosťou HTTP API, aby ste mohli okamžite urobiť veci.

2. Dexi.io: ​​

Ako webový prehľadávač založený na prehliadači vám Dexi.io umožňuje skrátiť a extrahovať oboje jednoduché a pokročilé stránky. Poskytuje tri hlavné možnosti: extraktor, pásový a potrubný systém. Dexi.io je jedným z najlepších a úžasných webových škrabákov alebo webových prehľadávacích programov pre vývojárov..Môžete buď uložiť extrahované údaje do vlastného počítača / pevného disku, alebo ho nechať hostovať na serveri Dexi.io dva až tri týždne pred jeho archiváciou. Webhose.io:

Webhose.io umožňuje vývojárom a správcom webových stránok získať údaje v reálnom čase a prehľadávať takmer všetky typy obsahu vrátane videí, obrázkov , a text. Môžete ďalej extrahovať súbory a používať širokú škálu zdrojov, ako sú JSON, RSS a XML, aby ste svoje súbory uložili bez problémov. Tento nástroj navyše pomáha prístup k historickým údajom zo sekcie Archív, čo znamená, že počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov nič nestratíte. Podporuje viac ako osemdesiat jazykov.

4. Dovoz. Io:

Vývojári môžu vytvárať súkromné ​​súbory údajov alebo importovať údaje z konkrétnych webových stránok do formátu CSV pomocou nástroja Import.io. Je to jeden z najlepších a najužitočnejších nástrojov na indexové prehľadávanie alebo získavanie údajov. Dokáže extrahovať viac ako 100 strán za sekundu a je známy svojou flexibilnou a výkonnou API, ktorá môže programovo riadiť program Import.io a umožňuje vám prístup k dobre organizovaným údajom. Pre lepšiu používateľskú skúsenosť ponúka tento program bezplatné aplikácie pre systémy Mac OS X, Linux a Windows a umožňuje vám sťahovať dáta v textových aj obrazových formátoch.

5. 80legs:

Ak ste profesionálny vývojár a aktívne hľadáte výkonný webový prehľadávač, musíte vyskúšať 80legs. Je to užitočný nástroj, ktorý prináša obrovské množstvo údajov a poskytuje nám vysoko výkonné materiály prehliadania webových stránok. Navyše 80legs funguje rýchlo a môže prehľadávať niekoľko stránok alebo blogov v priebehu niekoľkých sekúnd. To vám umožní získať celé alebo čiastočné údaje zo stránok spravodajských a sociálnych médií, RSS a Atom a súkromných cestovných blogov. Môže tiež uložiť vaše dobre organizované a dobre štruktúrované údaje v súboroch JSON alebo Dokumentoch Google.

December 7, 2017