Back to Question Center
0

Semalt: Najlepší bezplatný softvér na škrabanie na webe

1 answers:

Nástroje a softvér na škrabanie na webe boli vyvinuté na získavanie informácií z rôznych lokalít a blogy. Tiež sa nazývajú programy na zber webových stránok alebo webové nástroje na získavanie údajov. Ak sa pokúšate zhromaždiť údaje o vašich stránkach, môžete použiť bezproblémové webové programy na extrakciu a získať nové alebo existujúce údaje.

Outwit Hub

Outwit Hub je úžasný web extrakčný program, ktorý slúži na zhromažďovanie dát zo stoviek až tisíc stránok. Tento program pomáha extrahovať a prehľadávať webové stránky počas niekoľkých sekúnd. Tieto stránky môžete použiť alebo exportovať v rôznych formátoch, ako sú JSON, SQL a XML - dosasapone per doccia. Je to najlepšie známe pre jeho užívateľsky prívetivé rozhranie a jeho prémiový plán stojí okolo 50 dolárov za mesiac s prístupom k viac ako 100 tisíc vysoko kvalitným webovým stránkam.

Fminer.com

Jedná sa o ďalší vynikajúci nástroj na odsávanie zubov . Fminer.com nám umožňuje ľahký prístup k štruktúrovaným a dobre organizovaným údajom v reálnom čase. Následne tieto údaje online prehľadáva a podporuje viac ako 200 jazykov, pričom vaše dáta sa ukladajú v rôznych formátoch, ako sú RSS, JSON a XML. Povedzme, že Webhose.io je aplikácia založená na prehliadači, ktorá používa exkluzívne informácie pri prehľadávaní alebo extrakcii webových stránok..

Jednoduchý PHP škrabka

Jedná sa o jeden z najlepších programov extrakcie webu. Jednoduchý nástroj PHP Scraper vytvára súbory údajov importovaním informácií z konkrétnych webových stránok a exportovaním údajov do súborov CSV. Je ľahké škrabanie zo stoviek až tisíc webových stránok a blogov v priebehu niekoľkých minút pomocou tohto programu. Jednoduchý PHP Scraper využíva špičkové technológie na každodenné získavanie množstva dát, čo je potrebné pre väčšinu firiem a veľkých značiek. Tento program prichádza v bezplatných aj platených verziách a je ľahko nainštalovaný na Mac, Linux a Windows.

ScraperWiki

ScraperWiki poskytuje podporu veľkému počtu užívateľov a zbiera údaje z ľubovoľného typu stránky alebo blogu. Nevyžaduje žiadne prevzatie; znamená to, že stačí zaplatiť za prémiovú verziu a program vám bude zaslaný prostredníctvom e-mailu. Môžete okamžite uložiť zhromaždené údaje na zariadení na ukladanie dát v cloude alebo na svoj vlastný server. Tento program podporuje aj Disk Google a Box.net a je exportovaný ako JSON a CSV.

ParseHub

ParseHub bol vyvinutý na indexovanie alebo prehľadávanie viacerých webových stránok bez potreby JavaScriptov, AJAX, relácie, cookies a presmerovania. Táto aplikácia využíva konkrétnu technológiu strojového učenia a rozpoznáva jednoduché aj komplikované dokumenty a generuje súbory na základe vašich požiadaviek. ParseHub je výkonná webová aplikácia dostupná pre používateľov počítačov Mac, Linux a Windows. Voľná ​​verzia má obmedzené možnosti, takže je lepšie si vybrať prémiovú verziu.

Škrabka

Škrabka je najlepšie známa svojimi bezplatnými a prémiovými verziami. Tento webový škrabací program je založený na oblakoch a pomáha každodenne extrahovať stovky až tisíce webových stránok. Niektoré z najvýznamnejších možností sú Crawlera, Bot Counter Measure a Crawl Builder. Scraper dokáže konvertovať celú vašu webovú lokalitu na dobre organizovaný obsah a automaticky ho ukladá pre offline použitie. Paušálny poplatok vám bude stáť okolo 30 dolárov za mesiac.

December 7, 2017