Back to Question Center
0

Sedem populárnych internetových programov na internetových stránkach - Semalt Expert Opinion

1 answers:

Údaje zobrazené na rôznych webových stránkach a blogoch je možné získavať len pomocou špeciálneho webu škrabky. Môžete manuálne skopírovať a prilepiť užitočné údaje do dokumentov programu Word, alebo nainštalovať na svojom počítači program na škrabanie na webe. Bez ohľadu na to, akým spôsobom si vyberiete, budete mať plný prístup k požadovanému textu a obrázkov - amp flexible super pds and application form. Softvér na škrabanie na web automaticky načíta a extrahuje údaje z rôznych stránok na základe vašich požiadaviek. Niektoré z najlepších a najužitočnejších programov sú uvedené nižšie.

1. Webový škrabka A1:

Pomocou tohto softvéru na škrabanie webových stránok môžete ľahko ukladať dáta vo forme súborov CSV alebo importovať tieto súbory do kancelárskeho nástroja alebo webových databáz. Tento nástroj je skvelý na extrahovanie obrázkov z ťažkých webových stránok a prácu na počasí, cestovaní a hotelových portáloch a ich extrakciu v priebehu niekoľkých sekúnd.

2. Web Scraping Library:

Jedná sa o jeden z najmocnejších programov škrabania na webe. Je zadarmo a vytvára dobre štruktúrované a organizované súbory pre vás. Najlepšie je, že môže pomôcť extrahovať obsah z rôznych webových aplikácií a previesť ich na formáty JSON, tabuľky a kódy Linq.

3. CatchaPage:

CatchPage funguje efektívne pre programátorov aj nepropagátorov a nepotrebuje vám veľa platiť za prémiovú verziu..Jedná sa o jeden z najsilnejších programov škrabania webových stránok, ktoré bez problémov zachytávajú dáta zo žltých stránok, bielych stránok a obrovských adresárov.

4. Craigslist Web a Email Extractor:

Bezplatná verzia tohto webového extraktora je široko používaná marketingovými sociálnymi médiami, SEO odborníkmi a veľkými organizáciami. Môžete získať veľa dát bez obáv o jeho kvalitu. Craigslist web a e-mail extraktor je dobré pre vaše webové stránky a e-maily a môže extrahovať všetky užitočné texty a obrázky v priebehu niekoľkých hodín.

5. Extrahujte kdekoľvek:

Ak ste unavení z tradičných programov preškriabania webových prémií a aktívne hľadáte vhodnú alternatívu, musíte vyskúšať Výpis kdekoľvek. Je to jeden z najsilnejších programov a pomáha zhromažďovať, organizovať a šetriť dáta bez ohľadu na ich množstvo a zložitosť. Pomocou tohto nástroja môžete získať požadované údaje v priebehu niekoľkých sekúnd namiesto hodín. Takto šetrí váš čas a energiu a poskytuje najpresnejšie výsledky.

6. File Email a Web Scraper:

Súbor Email a Web Scraper vám umožňuje extrahovať všetky e-mailové adresy a webový obsah a tieto dáta môžete skopírovať a prilepiť do súborov programu Word. Môžete tiež uložiť súbory vo formáte CSV, súbory PDF a súbory XML vo svojej vlastnej databáze, ku ktorej máte prístup vždy, keď potrebujete.

7. FMiner:

FMiner je freeware a jeden z najvýkonnejších škrabanie webových stránok, extrakcie webových dát, zberu webových stránok, webových prehľadávaní a programov na škrabanie obrazovky. Môžete ho použiť ako primárny vizuálny webový škrabák, pretože tento nástroj extrahuje text aj obrázky. Môže tiež získať užitočný obsah z video súborov a môže vykonávať celý rad úloh počas niekoľkých minút. Najlepšia časť je, že buď dá údaje uložiť do vlastného úložiska v cloude, alebo si ho stiahne na vašom počítači.

December 7, 2017