Back to Question Center
0

Sedem populárnych internetových programov na internetových stránkach - Semalt Expert Opinion

1 answers:

Údaje zobrazené na rôznych webových stránkach a blogoch je možné získavať len pomocou špeciálneho webu škrabky. Môžete manuálne skopírovať a prilepiť užitočné údaje do dokumentov programu Word, alebo nainštalovať na svojom počítači program na škrabanie na webe. Bez ohľadu na to, akým spôsobom si vyberiete, budete mať plný prístup k požadovanému textu a obrázkov. Softvér na škrabanie na web automaticky načíta a extrahuje údaje z rôznych stránok na základe vašich požiadaviek. Niektoré z najlepších a najužitočnejších programov sú uvedené nižšie.

1. Webový škrabka A1:

Pomocou tohto softvéru na škrabanie webových stránok môžete ľahko ukladať dáta vo forme súborov CSV alebo importovať tieto súbory do kancelárskeho nástroja alebo webových databáz - online graphing tools. Tento nástroj je skvelý na extrahovanie obrázkov z ťažkých webových stránok a prácu na počasí, cestovaní a hotelových portáloch a ich extrakciu v priebehu niekoľkých sekúnd.

2. Web Scraping Library:

Jedná sa o jeden z najmocnejších programov škrabania na webe. Je zadarmo a vytvára dobre štruktúrované a organizované súbory pre vás. Najlepšie je, že môže pomôcť extrahovať obsah z rôznych webových aplikácií a previesť ich na formáty JSON, tabuľky a kódy Linq.

3. CatchaPage:

CatchPage funguje efektívne pre programátorov aj nepropagátorov a nepotrebuje vám veľa platiť za prémiovú verziu..Jedná sa o jeden z najsilnejších programov škrabania webových stránok, ktoré bez problémov zachytávajú dáta zo žltých stránok, bielych stránok a obrovských adresárov.

4. Craigslist Web a Email Extractor:

Bezplatná verzia tohto webového extraktora je široko používaná marketingovými sociálnymi médiami, SEO odborníkmi a veľkými organizáciami. Môžete získať veľa dát bez obáv o jeho kvalitu. Craigslist web a e-mail extraktor je dobré pre vaše webové stránky a e-maily a môže extrahovať všetky užitočné texty a obrázky v priebehu niekoľkých hodín.

5. Extrahujte kdekoľvek:

Ak ste unavení z tradičných programov preškriabania webových prémií a aktívne hľadáte vhodnú alternatívu, musíte vyskúšať Výpis kdekoľvek. Je to jeden z najsilnejších programov a pomáha zhromažďovať, organizovať a šetriť dáta bez ohľadu na ich množstvo a zložitosť. Pomocou tohto nástroja môžete získať požadované údaje v priebehu niekoľkých sekúnd namiesto hodín. Takto šetrí váš čas a energiu a poskytuje najpresnejšie výsledky.

6. File Email a Web Scraper:

Súbor Email a Web Scraper vám umožňuje extrahovať všetky e-mailové adresy a webový obsah a tieto dáta môžete skopírovať a prilepiť do súborov programu Word. Môžete tiež uložiť súbory vo formáte CSV, súbory PDF a súbory XML vo svojej vlastnej databáze, ku ktorej máte prístup vždy, keď potrebujete.

7. FMiner:

FMiner je freeware a jeden z najvýkonnejších škrabanie webových stránok, extrakcie webových dát, zberu webových stránok, webových prehľadávaní a programov na škrabanie obrazovky. Môžete ho použiť ako primárny vizuálny webový škrabák, pretože tento nástroj extrahuje text aj obrázky. Môže tiež získať užitočný obsah z video súborov a môže vykonávať celý rad úloh počas niekoľkých minút. Najlepšia časť je, že buď dá údaje uložiť do vlastného úložiska v cloude, alebo si ho stiahne na vašom počítači.

December 7, 2017