Back to Question Center
0

Semalt predstavuje najlepšie webové crawlerové nástroje na vyhľadávanie webových stránok

1 answers:

Prehliadanie webu, často považované za škrabanie webových stránok, je proces, automatizovaný skript alebo program prehľadá sieť metodicky a komplexne a zameriava sa na nové a existujúce údaje. Často sú informácie, ktoré potrebujeme, zachytené vo vnútri blogu alebo webovej stránky. Zatiaľ čo niektoré webové stránky sa snažia prezentovať údaje v štruktúrovanom, organizovanom a čistom formáte, mnohé z nich nedarí - yealink sip t19p купить. Prehliadanie údajov, spracovanie, škrabanie a čistenie sú potrebné pre online obchod. Budete musieť zhromažďovať informácie z viacerých zdrojov a uložiť ich do vlastných databáz na obchodné účely. Skôr alebo neskôr budete musieť prechádzať online fóra a komunity, aby ste získali prístup k rôznym programom, rámcom a softvéru na získavanie údajov z lokality.

Cyotek WebCopy:

Cyotek WebCopy je jedným z najlepších webových škrabiek a prehľadávačov na internete. Je známy svojou web-založené, užívateľsky prívetivé rozhranie a uľahčuje nám sledovanie viacerých prehľadávaní. Okrem toho je tento program rozšíriteľný a dodáva sa s viacerými backend databázami. To je tiež známe pre podporu fronty správ a praktické funkcie. Program môže ľahko skúsiť zlyhanie webových stránok, prehľadávať webové stránky alebo blogy podľa veku a vykonávať rôzne úlohy pre vás. Cyotek WebCopy potrebuje iba dve až tri kliknutia na vykonanie práce a ľahko prehľadáva vaše údaje. Tento nástroj môžete použiť v distribuovaných formátoch s viacerými prehľadávačmi pracujúcimi naraz. Je licencovaný Apache 2 a je vyvinutý spoločnosťou GitHub..HTTrack je slávna crawlingová knižnica, ktorá je postavená na slávnej a všestrannej knižnici na analýzu HTML, pomenovaná ako Krásna polievka. Ak máte pocit, že vaše prehliadanie webových stránok by malo byť pomerne jednoduché a jedinečné, mali by ste tento program čo najskôr vyskúšať. Proces prehľadávania bude jednoduchší a jednoduchší. Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na niekoľko políčok a zadajte adresy URL túžby. HTTrack je licencovaný pod licenciou MIT.

Octoparse:

Octoparse je výkonný nástroj na škrabanie webových stránok , ktorý podporuje aktívna komunita vývojárov webových stránok a pomáha vám pohodlne budovať svoju firmu. Okrem toho môže exportovať všetky typy údajov, zhromažďovať ich a ukladať ich vo viacerých formátoch, ako sú CSV a JSON. Obsahuje tiež niekoľko predvolených alebo predvolených rozšírení pre úlohy týkajúce sa spracovania súborov cookie, spoofov používateľov agentov a obmedzených prehľadávačov. Octoparse ponúka prístup k svojim rozhraním API na vytvorenie osobných doplnkov.

Getleft:

Ak sa vám tieto programy nedajú pohodlne kvôli ich problémom s kódovaním, môžete skúsiť Cola, Demiurge, Feedparser, Lassie, RoboBrowser a ďalšie podobné nástroje. Getleft je akýmkoľvek iným výkonným nástrojom s množstvom možností a funkcií. Pri jeho používaní nemusíte byť odborníkom na PHP a HTML kódy. Tento nástroj umožní jednoduchší a rýchlejší prehľadávanie webových stránok než iné tradičné programy. Funguje to priamo v prehliadači a generuje malé veľkosti XPath a definuje adresy URL, aby sa dostali do správneho prehľadávania. Niekedy môže byť tento nástroj integrovaný s prémiovými programami podobného typu.

December 7, 2017