Back to Question Center
0

Semalt: bezplatné škrabky pre programátorov

1 answers:

Ak ste niekedy potrebovali vytiahnuť údaje z tretích strán, je pravdepodobné, že preferujete oficiálne API. Existujú však niektoré škrabky na internete, ktoré vám uľahčia prácu, a ako programátor alebo vývojár môžete získavať údaje z ľubovoľného miesta, koľko chcete.

1. Scraper dát:

Scraper je jednoduchý, ale výkonný a užitočný program škrabania webov. Nielenže skrachuje obrázky a texty, ale tiež analyzuje zoznamy a tabuľky z jednej alebo viacerých stránok - ï†î±ïî¼î±îºîµî¹î¿ î¿î½ î»î¹î½îµ. Následne tento nástroj prevádza alebo ukladá údaje extrahované do súborov XLS a CSV. Je zadarmo a ponúka množstvo funkcií. Programátori a profesionálni vývojári by však mali používať platenú verziu, ktorá je vybavená množstvom funkcií a nevyžaduje žiadne kódovanie.

2. Web Scraper:

Web Scraper je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré možno ľahko integrovať do prehliadača Google Chrome. Umožňuje používateľom vytvoriť súbory Sitemap na zobrazenie spôsobu navigácie lokality a typu údajov, ktoré je potrebné skrátiť. Programátori a vývojári stačí pridať toto rozšírenie do prehliadača Chrome a začať s extrahovaním údajov.

3. Škrabka:

Pokiaľ ide o získavanie dát, vývojári a programátori musia čeliť mnohým výzvam. Avšak so Scraperom sa ich práca môže robiť rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým. Jedná sa o ľahko použiteľný webový škrabák, ktorý dokáže extrahovať údaje vo forme tabuliek, obrázkov, zoznamov a textov. Stačí kliknúť na tlačidlo Scrape vpravo hore a nechať tento nástroj urobiť svoju prácu.

4. Octoparse:

Octoparse prichádza s výkonnými možnosťami a je jedným z najlepších webových škrabiek na internete..Môže ľahko zvládnuť vaše statické a dynamické stránky pomocou AJAX, cookies a Javascript. Stačí si stiahnuť tento program a aktivovať ho. Skryje aj obsah, ktorý možno nebudete chcieť extrahovať, a jeho cloudová služba vám umožní získať obrovské množstvo dát počas niekoľkých minút.

5. ParseHub:

Parsehub je známy program na škrabanie webových stránok, ktorý zhromažďuje údaje z webových stránok a blogov, ktoré používajú JavaScript, cookies a technológiu AJAX. Má jedinečnú technológiu strojového učenia, ktorá dokáže bez problémov čítať, vyhodnocovať, transformovať a analyzovať vaše relevantné dáta.

6. Visual Scraper:

Visual Scraper je skvelý pre tých, ktorí chcú extrahovať obrázky a video súbory. Je to bezplatný webový škrabák, ktorý je dodávaný s jednoduchým rozhraním point-and-click a je široko používaný na zhromažďovanie relevantných dát z internetu. Získate údaje v reálnom čase z požadovaných stránok a exportujte ich vo forme XML, CSV, SQL a JSON.

7. Outwit Hub:

Tento bezplatný softvér je vybavený množstvom funkcií a je najvhodnejší pre vaše operačné systémy Windows, Linux a iné. Umožní vám skrátiť dáta z viac ako päťdesiat tisíc webových stránok. Prémiová verzia však môže bez problémov skrútiť viac ako 130 000 webových stránok.

8. Dexi.io: ​​

Tiež známy ako CloudScrape, Dexi.io je známy internetový škrabka na webe. Umožňuje používateľom skrátiť dáta a ponúka tri rôzne typy robotov, ktoré umožňujú jednoduchú prácu. Môže vykonávať úlohy súvisiace s prehľadávaním, extrakciou a dátovým potrubím.

9. Webhose.io:

Webhose.io je freeware, ktorý nám poskytuje anonymný webový proxy server a prácu vykoná čo najskôr. To nielen škrípanie vašich stránok, ale aj archívne dáta; znamená to, že sa nebudete musieť obávať straty užitočných informácií, pretože budú uložené v priečinku Archív.

December 7, 2017