Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie komerčné nástroje na škrabanie na webe? - The Semalt Anwer

1 answers:

Programy škrabania na webe a nástroje na prehliadanie boli špeciálne vyvinuté na získanie užitočných informácií rôznych lokalít. Tieto nástroje sú mimoriadne užitočné pre začínajúcich podnikateľov, blogov, nezávislých pracovníkov a tiež pre komerčné a veľké podniky. Môžu buď ručne alebo automaticky škrabnúť alebo prehľadávať údaje, získať nové a existujúce informácie a ukladať ich na jednoduchý prístup - logiciel paie simple.

Bixo:

Bixo je komerčný nástroj na prehľadávanie a preberanie dát . Je to výkonný open source web mining toolkit, ktorý funguje ako séria kaskádových potrubí a vytvára prispôsobené informácie pre vás, zhromažďuje ho z mnohých zdrojov. Môžete ho použiť pre vaše malé a veľké firmy a uložiť všetky užitočné dáta na pevnom disku s jediným kliknutím.

Darcy Ripper:

Rovnako ako Bixo, Darcy Ripper je vynikajúci program prehliadania a prehliadania dát. Tento freeware môže byť použitý programátorom i programátorom a ponúka množstvo možností. Je úplne implementovaný v jazyku JavaScript a môže uložiť súbory na vašom zariadení alebo vlastnom disku na ukladanie cloud..

DEiXTo:


DEiXTo je tiež známy ako AEiXTo. Je to jeden z najsilnejších a známych nástrojov na extrakciu dát, ktorý je založený na komplexnom W3C Document Object modeli. Umožňuje vám získať presné údaje a organizovať svoje súbory v abecednom tvare. Poskytuje vám jednoduchý prístup k rôznym možnostiam. Okrem toho môžete naplánovať, kedy a ako skrátiť webové stránky. Šetrí veľa času, úsilia a energie.

Vzor:

Vzor je jedným z najkrajších a najlepších komerčných programov na škrabanie a prehliadanie webových stránok. Ide v podstate o modul na získavanie webových stránok pre používateľov Pythonu a má nástroje súvisiace s rozhraním Wikipedia API, Google, analyzátorom HTML DOM a Twitter. Nielenže škrabe a prechádza vaše stránky, ale tiež spracováva užitočné údaje a organizuje súbory podľa vašich požiadaviek.

Scrapy:

Scrappy je komerčný nástroj pre prehľadávanie webu, ktorý je dodávaný s open source a spolupracujúcimi rámcami. Pomáha extrahovať údaje z malých aj veľkých webových stránok. Používatelia jednoducho nastavili pravidlá na extrakciu dát a umožnili Scrapy robiť zvyšok. Je napísaný v jazyku Python a beží na platformách BSD, Mac, Windows a Linux.

80legs:

80legs je silná a slávna webová služba, ktorá je dodávaná s možnosťou Custom Crawling a desiatkami ďalších špecifikácií. V priebehu jednej hodiny môže skrátiť až päť miliónov webových stránok a jeho základný balík ponúka bezplatné služby podporujúce viac ako 12 000 prehľadávaní adries URL. Avšak jeho prémiová verzia je skvelá pre komerčné účely a stojí takmer 40 dolárov za mesiac.

December 7, 2017