Back to Question Center
0

Semaltem: Spameri triky používajú k tomu, aby sa darilo?

1 answers:

Michael Brown, Semalt Manažér úspechu zákazníka

, hovorí, že nezáleží na tom, aké opatrné ste, spam vždy dostane do spamu e-maily vo vašej doručenej pošte. Čo je ťažké pochopiť, ako spameri zvládajú dostať všetky e-mailové adresy. Hoci môžete vykonať určité preventívne opatrenia, s touto otázkou môžete urobiť len málo - commercial vehicle valuation. Z dlhodobého hľadiska spameri vždy nájdu spôsob, ako dostať e-mailovú adresu. Používatelia jednoducho nedokážu pochopiť dôvod tohto zlého postupu.

Kanadská spoločnosť Voxbox World Telecom Inc sa nepovažuje za ziskovú spoločnosť. Zdá sa, že spameri to na tom nezáleží. Spammer, ktorý sa nazýva František, túto spoločnosť zdiskreditoval v poštových správach. Francis jednoducho kúpil akcie od spoločnosti Voxbox a potom sa rozhodol poslať spamové správy, aby našiel chamtivého príjemcu a predával svoje akcie so ziskom.

Takáto schéma zásob "dump and pump" sa stáva veľmi populárnou. Aj keď máte spamové filtre, spameri vždy nájdu spôsob, ako sa im vyhnúť tomu, aby sa ich nevyžiadané e-maily doručovali určenému príjemcovi. Uprednostňujú používanie vyššie uvedenej stratégie, pretože im umožňuje uspieť bez toho, aby mali odkazy na webové stránky, ktoré sa chystajú spamovať. Všetko, čo potrebujú, je posolstvo.

Výskum Jonathana Zittraina, profesora z Oxfordskej univerzity a Laury Friederovej, odbornej profesorky Purdue University ukázal, že dôvod, prečo spameri darí, je, že tieto programy fungujú! Ak všetko ide podľa plánu, dosiahnu 5% návratnosť, zatiaľ čo tí, ktorí dokázali kúpiť svoje akcie, stratia takmer 7% svojich investícií.

Dobrou správou je, že môžete použiť jednoduchú, ale účinnú metódu, ako sa zbaviť spamerov. Najprv musíte odstrániť spam. Bez ohľadu na to, akú ponuku je pekné a lákavé, odolávať a nekupovať akciu. Pretože väčšina ľudí to kúpi len preto, že nerozumie tomu, že je spam. A vždy pamätajte, že pokúsiť sa urobiť rýchle dolár môže hrať triky na vás.

December 7, 2017