Back to Question Center
0

Ktoré nástroje môžete poradiť sledovať Amazon predaj svojich konkurentov?

1 answers:

Analýza súťaže je dôležitou súčasťou výskumu, ktorý rieši každý úspešný predajca na Amazone. Ak tiež potrebujete sledovať predajy vašich konkurentov Amazonom, je tu krátky pracovný hárok, ktorý vám s tým pomôže. Je vaša konkurencia skutočne dominantná? Čo je možné urobiť lepšie? Je váš produkt tak dobrý ako váš záznam hovorí? Tu sú hlavné veci pre vás, aby ste si ponechali presnú pozornosť - recenzie, propagácia a kvalitu záznamu. Pozrime sa na ne nižšie.


Recenzie

Je to nepríjemný, ale recenzie sú naozaj užitočné zdroje pôvodného výskumu konkurentov. Nie je potrebné hovoriť, že zákaznícke recenzie na rovnakom produkte vám môžu poskytnúť určitú myseľ o tom, čo môže byť vylepšené alebo naopak - free residential property appraisals. A pravidlom je, že päť najlepších predajcov, ktorí ponúkajú ten istý výrobok, má obyčajne niečo okolo tridsať zákazníckych recenzií. Ale lví podiel dokonca úplne spokojných kupujúcich zvyčajne prichádza bez toho, aby opustili spätnú väzbu. Takže, čo s tým možno urobiť? Odporúčam použiť bezplatný online nástroj Feedback Genius. Nebude vám posielať len upozornenie na každú negatívnu spätnú väzbu alebo zákaznícku recenziu, aby ste mali rýchlu opravu v krátkom čase, ale umožňuje automatické odosielanie e-mailov, ktoré slúžia ako zdvorilé upomienky, ktoré naznačujú, že každý nedávny odberateľ upútal komentár alebo svedectvo.

Propagácia

Niekedy môžu najbližší konkurenti náhle vybuchnúť s masívnym predajom a významné množstvo prebiehajúcich objednávok riadených reklamou sa spracovalo správnym smerom. A keď si uvedomíte, že konkurenčná špeciálna stratégia alebo len šikovná schéma naozaj funguje - prečo nie sledovať Amazonské predajné a propagačné úsilie svojho súpera, aby využil svoje najsilnejšie stránky pre vašu vlastnú výhodu? Tu je príklad, kedy BigTracker online nástroj vstúpi do hry. Pomocou tohto užitočného nástroja môžete nielen sledovať predajné akcie spoločnosti Amazon, zľavnené ceny vašich konkurentov na trhu, ale udržiavať takmer všetky propagačné údaje. Naplánujte si ďalší krok, pretože už viete, čo vaša konkurencia robí najlepšie, ako je to možné, len aby ste ju nasledovali.

Kvalita záznamu

Toto je posledná dôležitá oblasť vášho zamerania na to, aby ste zostali mimo súťaže. Zlepšenie kvality záznamov o produktoch so správnym optimalizačným úsilím je presne to, čo zvyčajne vedie k pravdepodobne najlepšej expozícií pri online vyhľadávaní. Tu je návod, ako si môžete zaujať vedenie - stačí sledovať kľúčové slová predaja Amazonu, ktoré používajú špičkoví predajcovia, aby priniesli tie najvyhľadávanejšie do vašich vlastných názvov produktov, popisov, odrážok atď. A odporúčam skúsiť nástroj Jungle Scout, ktorý vám ušetrí hodiny pracovný a nudný výskum. Spy na kľúčové metriky konkurentov a získajte správne návrhy kľúčových slov a hodnotný prehľad o používaní vyhľadávacích fráz dlhých chvostov čo najchytrejšie. Môžete tiež skontrolovať nástroj Merchant Words, ktorý je presne zameraný na trendy vyhľadávania Amazon, s najvyššími objemami vyhľadávania a správnymi kľúčovými slovami, ktoré používajú živí kupujúci tam.

December 7, 2017