Back to Question Center
0

Ako hľadať stratégie Amazon top predajcu najlepším spôsobom?

1 answers:

Každý, kto predáva na tomto preplnenom trhu, by mal vedieť, ako hľadať produkty, stratégie, ako aj monitorovať ceny a udržiavať ďalšie inteligentné schémy s osvedčeným používaním. Ale ako nájsť správne príležitosti a určiť osvedčené postupy vašich konkurentov bez toho, aby ste museli minúť príliš veľa času a úsilia? Pretože už máte toľko práce pre vás a toľko vecí, ktoré môžete optimalizovať pomocou výpisov produktov a cenovej stratégie. Našťastie neexistuje nedostatok on-line nástrojov a softvéru na vyhľadávanie poznatkov najpredávanejších produktov spoločnosti Amazon - od získavania produktov, cenovej politiky, termínov zásielok, spätnej väzby od zákazníkov, výskumu kľúčových slov a tiež najlepších spôsobov propagácie produktov šitých na mieru úspešných obchodníkov s elektronickým obchodom. Ako som už povedal, v otvorenom prístupe je k dispozícii množstvo myšlienok rôznych online pomocníkov. Ale nižšie vám ukážem len tri z mojich najlepších nástrojov - portland internet consulting firm. Osobne som použil tieto možnosti na vyhľadávanie príležitostí pre predajcov v službe Amazon - Jungle Scout, AMZ Tracker a Scope - každý z nich má preukázateľnú účinnosť, takže poďme sa pozrite nižšie.

Jungle Scout

Prvým on-line nástrojom na vyhľadávanie riešení Amazon top predajcom je Jungle Scout. Odporúčam to skúsiť pred akýmkoľvek iným, aby ste okamžite pochopili, aké produkty sú na Amazon najviac požadované a aké výklenky sú teraz obľúbené pre predajcov tam. V skutočnosti je Jungle Scout uznávaný mnohými najlepšími úspešnými obchodníkmi na Amazone ako najlepší nástroj pre výskum produktov "založený na údajoch". Táto možnosť hovorí sama za seba, čo rozhodne stojí za použitie alebo prinajmenšom má prvý pokus. Tu je niekoľko základných výhod, ktoré prichádzajú s týmto online nástrojom: široká databáza pre komplexné kľúčové metriky (vaša vlastná a vaša konkurencia), pomáha odhaľovať skryté príležitosti a menej konkurenčné toky príjmov, lovec výklenkov, ktorý vám prináša výhodu v rámci skutočnej konkurencie, a ešte viac rozdielnych funkcií potrebných na úspešný skok do nového trhu.

AMZ Tracker

Tento nástroj zobrazuje najsilnejšie stránky, keď potrebujete vyhľadať kľúčové slová Amazon predávajúcich. Súčasne tento kľúčový nástroj orientovaný na výskum vám môže pomôcť s ešte cennejšími poznatkami o skutočných objemoch vyhľadávania a žiadostiach o kľúčové slová s dlhým chvostom, ktoré používajú aktívni zákazníci na Amazonke najčastejšie. Navyše, nástroj AMZ tracker má in-build funkciu SEO, ktorá naznačuje, čo sa dá dosiahnuť optimalizáciou zoznamu produktov pre dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Rozsah

Tak ako predchádzajúci nástroj pre kľúčové slová, Scope kombinuje výskum kľúčových slov s konkurenčnou analýzou produktov. Medzi ostatnými funkciami je tento on-line pomocník skutočne skvelý, pokiaľ ide o optimalizáciu kampaní PPC, hľadanie nových špecializovaných možností a efektívne riadenie rizík so všetkými odhadmi dát potrebnými na zobrazenie veľkého obrazu vašej rýchlosti predaja a výdavkov FBA , Odporúčam používať tento nástroj na to, aby sme získali najlepšie poznatky svojich oponentov na trhu - aby ste vyvíjali vlastnú stratégiu predaja, ktorá naozaj funguje.

December 7, 2017