Back to Question Center
0

Môžete mi zobraziť špičkový nástroj na vyhľadávanie v Amazone pre stanovenie cien?

1 answers:

Dokonca aj s dokonale požadovaným produktom je takmer nemožné začať dominovať preplnenému trhu na Amazone. Myslím tým, že samotný výrobok a váš zoznam vás sotva môžu pomôcť vyhrať túto konkurenciu, pokiaľ nebudete robiť plánovanú cenovú kontrolu a vždy zostanete pripravený na akékoľvek výkyvy alebo úpravy cenových zmien vašej konkurencie, napríklad pri spustení propagačnej kampane na niektorých horúce položky. Tu je, kedy nevyhnutne budete potrebovať špeciálne upravený Amazonský vyhľadávací nástroj na sledovanie cien a vždy zostanete aktualizovaný s návrhmi, ako aj upozorneniami a upozorneniami. Tu sú niektoré dosť dobré nástroje a on-line rámce na riešenie cenového problému vášho drop-shipping webshop raz a navždy.

Predajca Logic

Je to skvelá voľba pre každého predajcu elektronického obchodu a dokonca aj pre odborníkov v oblasti digitálneho marketingu. Môže byť použitá na Amazon ako vyhľadávací nástroj pre komplexnú analýzu cien a cielenú optimalizáciu ceny produktov - diplomado en fotoperiodismo mexico. Jednoducho povedané, tento nástroj oveľa uľahčuje - môže vám pomôcť uviesť správnu cenovú politiku s cieľom potenciálne pristáť k predajom a udržať si v tom istom čase rozumne zdravú maržu. Logika predajcu sa tiež môže stať pevným základom pre nasledujúce kľúčové stratégie oceňovania na Amazone, ako je Buy Box, Position, Sales, rovnako ako prístup Same Price, ktorý porazí vašich najbližších súperov.

Appeagle

Ďalším vyhľadávacím nástrojom Amazon, ktorý môžete použiť na analýzu cien, vytvoríte vlastnú stratégiu veľkých časov bežiacu takmer sebestačným spôsobom. Posilnite sa s automatickými vzormi vzrastu a ovládnite vysoko konkurencieschopnú krajinu na Amazone s kritickým pohľadom na ceny, ktoré predávajú. K dispozícii je aj špeciálna cross-platformová funkcia prichádza s Appeagle, pretože tento nástroj môže byť rovnako výhodné pre niektoré ďalšie trhoviská, ako je Walmart.

Keepa

Keepa je medzinárodne podporovaný nástroj na vyhľadávanie a sledovanie cien, ktorý zahŕňa približne tucet rôznych krajín. Medzi ďalšie základné funkcie tohto nástroja na vyhľadávanie a sledovanie Amazonov sa zdalo byť mimoriadne užitočné tým, že mi poskytneme praktické grafy histórie cien, upozornenia na pokles cien alebo dostupnosť, široké historické údaje dostupné v mojom prehliadači, rýchlu kontrolu najnovších detailov a trendy v cenách, ako aj jeho skutočne jednoduchá a pohodlná porovnávacia analýza s najsilnejšími predajcami na Amazone.

Repricer Express

Toto je posledná možnosť, ktorú by som vám dnes chcel ukázať. RepricerExpress spája to najlepšie z automatizácie marketingu, aby vám poskytol služby Amazon ako vyhľadávací nástroj a softvér na optimalizáciu ceny - všetko v jednom. Podľa vývojára toto široké riešenie vsádza iba na najnovšie údaje, ktoré pomôžu vašim záznamom o produktoch pristáť v krabici Buy a môžu potenciálne priviesť vaše záznamy o produktoch do poľa Viac možností. Zistil som, že to prináša úžitok, že mi pomôžu prehodnotiť cenové značky svojich protivníkov v určitej výške, urobiť okamžitú cenovú zhodu s najnovšími cenovými značkami, ktoré práve nastavia špičkoví predajcovia na Amazone a uľahčiť to tým, že cielene vylúčia určitého konkurenta na trhu ako konkurenta ,

December 7, 2017