Back to Question Center
0

Ako zlepšiť svoje záznamy o produktoch na Amazon s vyhľadávaním slov?

1 answers:

Výpisy produktov na Amazon a vyhľadávanie slov sú pravdepodobne dve hlavné oblasti vašej konkurencieschopnosti. Myslím tým, že kvalita vášho titulu v inzercii, popis produktu a súboru bodov o vašej ponuke - všetci sa točia okolo správneho výberu kľúčových slov a ich správneho používania. Takže sa môžete vyhnúť konkurentom na Amazone a hľadanie slov sa bude riešiť správnym smerom. A ukážem niekoľko veľmi dobrých možností, ako skočiť do výskumu kľúčových slov orientovaných na elektronický obchod a optimalizácie zoznamu produktov.

Ale predtým, ako začneme, odporúčam vykonať dvojitú kontrolu, aby sa predišlo aspoň nasledujúcim problémom:

  • a body odrážok nie sú bohaté na kľúčové slová a dlhé chvostové kľúčové frázy.
  • Každá spomínaná časť sa zdá byť nadmerne nasýtená kľúčovými slovami, čím je všetko prehnané - tappeto elastico usato lombardia.
  • Keď nie je dostatok obrázkov alebo vizuálneho obsahu s nízkou kvalitou (všimnite si, že len jeden alebo dva obrázky na jeden výrobok sa nikdy nedostanú nikam - poďme tomu čeliť).
  • Chýbajú dôležité informácie v časti s popisom výrobku alebo poľom s bodmi.

Akonáhle sa ubezpečte, že všetko je na mieste s vašimi vlastnými produktovými výpismi, je čas nájsť niekoľko sľubných príležitostí na Amazon s vyhľadávaním slov. Týmto spôsobom budete musieť získať veľký obraz o hlavných cieľových kľúčových slovách používaných najbližšími konkurentmi. Na druhej strane je však potrebné porozumieť skutočným trendom vyhľadávania Amazonského slova, aby sa tam najviac využili dlho-chvostové požiadavky používané živými zákazníkmi. Tu je čas, kedy sa do hry zapracujú konkrétne softvérové ​​nástroje pre kľúčové slová! Medzi bohatou rôznorodosť možností vám môžem odporučiť nasledujúcich dvoch online pomocníkov s overenou účinnosťou.

  • Merchant Words je skvelý nástroj pre vyhľadávanie slov Amazon. Môže vám pomôcť pokračovať v zdokonaľovaní stránok produktov tak, aby zodpovedali skutočným požiadavkám zákazníka. Nakoniec - zobrazí sa v hornej časti relevantného vyhľadávania. Vyskúšajte slová obchodníka, aby ste pochopili, aké výrazy majú najvyššie objemy vyhľadávania, aby ste sa mohli prispôsobiť. Všimnite si, že táto možnosť je navrhnutá špeciálne pre platformy elektronického obchodovania a najmä pre obchodovanie s poštovými zásielkami. Medzi jeho najsilnejšími stranami, nástroj tiež zhromažďuje najpoužívanejšie kľúčové slová nielen na Amazon sám, ale zhromažďuje najpoužívanejšie frázy z iných miest ako Jet a Walmart.
  • Oblasť sa môže stať dobrým priateľom každého inteligentného obchodníka, ktorý predáva na Amazone. A čo viac - tento kľúčový nástroj a nástroj na výskum produktov ukazuje jeho konečnú silu, keď potrebujete tak cenný konkurenčný pohľad. Jednoducho povedané, Scope vám môže pomôcť odhaliť najlepšie kľúčové slová s najvyššou výkonnosťou a vyhľadávacie frázy, ktoré vedú poprední predajcovia Amazon. Súčasne vám tento nástroj dokáže zobraziť kľúčové slová s potenciálnym výkonom, ktoré vám dávajú rozumné návrhy o populárnych kľúčových slovách, ktoré pravdepodobne stojí za vašu presnú pozornosť v priebehu času. Rozsah má tiež jedinečnú vstavanú funkciu, ktorá umožňuje optimalizovať PPC kampane tak, aby bežali s maximálnou výkonnosťou. Takže neváhajte skúsiť a zistite, ktoré výklenky čakajú práve pre váš dokonale optimalizovaný zoznam produktov. Veľa štastia!
December 7, 2017