Back to Question Center
0

Ako zvládnem výskum kľúčových slov pre produkty Amazon správnym smerom?

1 answers:

V súčasnosti sa spoločnosť Amazon stala domácim názvom vyhľadávania produktov na internete. A každý si môže vyskúšať tlačiť produkt tam - s odhadovanými okolo 80 miliónmi aktívnych zákazníkov jediným problémom je, že vaše záznamy o produktoch musia vidieť čo najviac potenciálnych kupcov. Vzhľadom k tomu, že tento obrovský trh má svoj vlastný algoritmus hodnotenia, dovoľujem si povedať, že funguje podobne ako konvenčné on-line vyhľadávanie známe užívateľmi po celom svete už viac ako dve desaťročia (napríklad samotný Google - visualization of mysql data.) Bing a tak zapnuté). To je dôvod, prečo som presvedčený, že kľúčom k úspechu každého moderného elektronického obchodníka, ktorý predáva tam korene práve z kľúčového výskumu produktov Amazon. Samozrejme, existuje silná marketingová zložka, ktorá je stále potrebná na to, aby sa stala skutočným veľkoobchodníkom na tejto preplnenej platforme. Nehovorte, že by ste nikdy nestratili čas tým, že by ste prebehli konkurenčný výskum, aby ste sa ujali vedenia. Napriek tomu som si istý, že optimalizácia zoznamu produktov je prvá vec, ktorú treba urobiť, pokiaľ ide o získanie lepšej expozície pri vyhľadávaní online. To je dôvod, prečo vám ukážem stručne, ako zvládnuť výskum kľúčových slov pre produkty Amazon - a vydržte sa z hľadiska konkurencie po všetkom.

Úroveň 1: Semená Kľúčové slová

Začnite so širokým výskumom kľúčových slov pre produkty Amazon jednoducho umiestnite svoje hlavné ciele do vyhľadávacieho panela Google. Týmto spôsobom získate úplný obraz o tom, ako ľudia pravdepodobne vyhľadajú vaše položky. Ďalej sa zamerajte na kľúčové slová s dlhým chvostom a konkrétne frázy, ktoré úzko súvisia s vašou nika. Zároveň by bolo dobrým rozhodnutím špehovať niekoľko rokov popredných predajcov, ktorí prevádzkujú svoj obchod s kvapkami. Tu sú všetky tie špeciálne navrhnuté nástroje na sledovanie a online rámce.

Úroveň 2: Inteligentné nápady

Ďalším krokom je výber správneho nástroja na výskum kľúčových slov pre produkty spoločnosti Amazon. Našťastie existuje veľa rôznych možností, väčšina z nich je dostupná v otvorenom prístupe. Samozrejme, niektoré z nich majú výhradný prístup, ale stále je veľa dobrých a spoľahlivých pomocníkov bez zaplatenia penny. Koniec koncov, je to nepríjemný a je na vás, aby ste sa rozhodli, ktorý nástroj si vyberiete - v skutočnosti väčšina z nich je určená hlavne na vyhľadávanie kľúčových slov, aby vám konečne poskytla cenné konkurenčné návrhy.

Úroveň 3: Analýza metrík

A tu sa nakoniec dostávame. Ide o to, že pri spustení výskumu kľúčových slov pre produkty spoločnosti Amazon je pravdepodobné, že budete doslova zahltení tisíckami sľubných nápadov na kľúčové slová. Takže hlavnou úlohou je rozhodnúť, ktoré z nich sú skutočne hodné a zaslúžia si ich nájsť vo vašom krátkom zozname. Týmto spôsobom dbajte na to, aby ste venovali presnú pozornosť nasledujúcim kľúčovým kritériám:

  • Hlasitosť vyhľadávania - základná metrika, ktorá ukazuje, koľko ľudí podľa krajín použilo vaše kľúčové slovo v žiadosti o vyhľadávací dopyt ,
  • Kliknutia - označujú všeobecné vyhliadky kľúčového slova na generovanie návštevnosti a časté používanie zákazníkmi.
  • Zložitosť - inak, ťažkosti s kľúčovými slovami, ktoré by ste mali posúdiť nájsť potenciálne najkratšie vyhľadávacie frázy, ktoré by zvýšili návštevnosť vašich výpisov produktov.
December 7, 2017