Back to Question Center
0

Semalt Expert Určuje škrabku URL webových stránok A1

1 answers:

Škrabanie webových stránok zahŕňa zhromažďovanie alebo zhromažďovanie informácií o webových lokalitách na lokálnej pamäťovej jednotke. Je možné skopírovať dáta z lokality a uložiť ich na lokálne miesto pomocou škrabáka adresy URL webovej stránky A1. Môžete rozmiešať a spojiť rôzne položky informácií o webových stránkach, aby ste vytvorili štruktúrovaný výstup na ukladanie dát - couchbase mobile rest api. Okrem toho môžete filtrovať adresy URL, aby ste skrachovali dáta a generovali súbory CSV a SQL. Tieto informácie môžete exportovať na lokálnu jednotku alebo ju uložiť do databázy, ako sú databázy SQL.

Táto smernica SEO obsahuje základné tipy na úspešné použitie webovej škrabky pre webové stránky.

Ak chcete začať, musíte stiahnuť a nainštalovať nástroj na škrabky URL webových stránok A1. Tento softvér pracuje na operačnom systéme Windows ako Windows 10/8/7 / Vista / XP / 2008/2003, rovnako ako na systémoch Mac OS ako MacOS / OS X - Yosemite alebo novšie. Tento nástroj:

  • Má veľkosť súboru na stiahnutie len 6,09 MB.
  • Verzia 8.x nepotrebuje žiadnu predplatnú cenu.
  • Existuje plne funkčné 30-dňové skúšobné obdobie na vyhodnotenie jeho účinnosti.
  • Ceny: $ 0 pre bezplatnú verziu, rovnako ako 49 dolárov pre profesionálnu verziu.
  • Pred a po zakúpení je k dispozícii bezplatná podpora produktu..

Jedným z cool funkcií s webovou stránkou stránky A1 je, že tento nákup pokrýva všetky verzie 8.x. Okrem toho môžu byť ľudia schopní upgradovať na verziu 9.x kedykoľvek sa uvoľnia pred uplynutím obdobia 1 roka.

Extrahovanie údajov webových stránok pomocou webovej škrabky URL

Škrabka môže vykonávať množstvo výhodných úloh online. Medzi tieto funkcie patrí zhromažďovanie a zhromažďovanie údajov zo zdrojov, ako sú cestovné webové stránky, hotely, akcie a cenové ponuky. Ľudia môžu byť schopní integrovať aj oškrabané údaje webových stránok pre rôzne algoritmy a nástroje na analýzu dát. Ľudia môžu mať možnosť prevziať inventárne položky z inej webovej stránky a uložiť ich vo formáte, ktorý je kompatibilný s vašou natívnou databázou.

Prehľadávače na webových stránkach

Škrabka URL webových stránok je štandardný webový pavúk. Pri prehľadávaní môže vykonávať množstvo úloh, napríklad filtrovanie adries URL. Môžete ovládať rýchlosť indexového prehľadania, aby ste mohli zachytiť všetky vaše základné potreby vrátane zaťaženia webových stránok.

Extrahovanie dát

Škrabka A1 obsahuje niekoľko regulárnych výrazov, ktoré sa môžu zhodovať s typom dát, ktoré chcete. K dispozícii sú tiež používateľsky prívetivé nástroje, ktoré pomáhajú pri zisťovaní spôsobu regulácie údajov. Môžete vytvoriť potrebné regulárne výrazy pre požadované informácie.

Na záver, škrabka URL webových stránok služby A1 môže byť schopná stiahnuť informácie o webových stránkach do požadovaného formátu. Existuje mnoho formátov, pomocou ktorých môžete exportovať údaje zo škrabky URL. Hlavne môžete získať dáta vo formách, ako sú CSV alebo dokonca SQL súbory. Konfigurácie automatizácie sú možné. Môžete nastaviť plán zotavovania pre zber údajov. Vďaka 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii môžete byť pripravení automatizovať zhromažďovanie údajov na webových stránkach, ako sú napríklad spravodajské webové stránky.

December 7, 2017