Back to Question Center
0

Semalt poskytuje užitočné otázky na Top 5 webových škrabákov

1 answers:

Často sú informácie, ktoré potrebujeme, zachytené na mieste. nemôže skrútiť alebo dobre prechádzať. Zatiaľ čo niektoré stránky sa snažia prezentovať údaje v čistých a štruktúrovaných formátoch, ostatné nemôžu poskytovať žiadne zariadenia na prehľadávanie webu ani škrabanie údajov. Preto budeme potrebovať prístup k najlepším crawlerom, baníkom a škrabákom. V tomto ohľade sme diskutovali o prvých piatich nástrojoch.

1 - dominio y subdominio de internet. Webhose.io:

Webhose.io nám umožňuje získavať údaje v reálnom čase z online zdrojov a stránok. Najlepšie je, že tento program baní a prehľadá stránky a poskytuje dáta v čistom a dobre organizovanom formáte. Takisto nám umožňuje skrátiť dáta na základe ich kľúčových slov, fráz, jazykov a prírody. Konečné výsledky je možné získať vo forme súborov XML, RSS a JSON. Hoci tento program je zadarmo, môžete pristupovať k jeho prémiovej verzii, ak chcete používať Webhose.io na komerčné účely. Platený plán vám umožní posielať viacero žiadostí o HTTP na hlavný server, čo vám umožní jednoduché prehľadávanie a prehľadávanie stránok.

2. Scrapy:

Scrapy je silný a úžasný škrabací a prehliadací rámec na internete, ktorého najlepšou časťou je, že tento program podporuje komunita odborníkov, s ktorou sa môžete dostať do kontaktu s užitočnými tipmi a

3. Outwit Hub:

Ak sa vám nepodarilo kódovať, Outwit Hub vám poskytne užitočné vizuálne rozhranie, ktoré vám umožní ľahko prechádzať a zbierať dáta.Jej hostiteľská verzia je k dispozícii na oficiálnej stránke a bezplatnú verziu je možné prevziať z akéhokoľvek online obchodu Outwit Hub je rozšírenie Firefoxu

4. Octoparse:

Rovnako ako Outwit Hub, Octoparse je silný webový škrabák, prehľadávač a dátový baník. dynamické stránky používajúce Javascript, cookies, presmerovania a AJAX.Tento webový program pomôže extrahovať všetky stránky alebo bl a vyberie základné aj pokročilé typy údajov. Všetky cenné informácie, ktoré potrebujete, môžu byť založené v oblasti cloud storage storage Octoparse. Umožňuje vám získať hromadné webové stránky za hodinu a získate najlepšiu kvalitu s aplikáciou Octoparse API. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že tento bezplatný softvér podporuje len systém Windows a nie je k dispozícii pre žiadny iný operačný systém.

5. Webový škrabka pre Chrome:

Ak máte prehliadač Google Chrome ako primárny webový prehliadač, mali by ste sa rozhodnúť pre webový škrabák. Je to vynikajúci prehľadávač a banícky program, ktorý vám umožňuje vytvárať súbory Sitemap pre vaše osobné blogy, ako aj firemné webové stránky. Stačí si stiahnuť, nainštalovať a pridať tento škrabka do prehliadača Chrome a zistiť, ako bude možné získať údaje z vašich webových stránok. Môžete tiež importovať súbory Sitemap alebo použiť šablóny na zlepšenie celkového vzhľadu a výkonu vašej webovej stránky. Ukladá vaše extrahované údaje do súborov CSV alebo do vlastného priečinka Archív.

December 7, 2017