Back to Question Center
0

Môžem rýchlo chytiť niektoré kľúčové slová produktov Amazon, ktoré naozaj fungujú?

1 answers:

Tu je krátky zoznam štyroch hlavných nástrojov pre kľúčové slová produktov Amazon, ktoré naozaj fungujú. Nižšie ukážem AMZ Tracker, inšpektor kľúčových slov, rozsah a Unicorn Smasher. Každý z nich som otestoval, takže sa odvažujem povedať, že sú všetky osvedčené. AMZ Tracker

Amz Tracker je pravdepodobne najlepší nástroj na sledovanie a zisťovanie najefektívnejších kľúčových slov produktu Amazon. Tento nástroj by bol veľmi užitočný tak pre začínajúcich predajcov, ako aj profesionálni obchodníci už niekoľko rokov pôsobia - copri assi. Znamená to, že pomocou nástroja AMZ Tracker môžete nielen sledovať hlavné kľúčové slová, ktoré používatelia najdôležitejšie používajú, ale môžete tiež vidieť, čo presne a v akom množstve predávajú najbližší konkurenti. A čo viac - tento nástroj ďaleko presahuje kľúčové slová produktov Amazon, rovnako ako vďaka zabudovanému funkcii On-Page Analyzer, budete vždy mať priestor na zlepšenie zoznamu produktov. Nakoniec sa zobrazí na začiatku príslušného vyhľadávania položiek na Amazon.

Inšpektor kľúčových slov

Inšpektor kľúčových slov nie je len jediný nástroj na prácu s kľúčovými slovami produktu Amazon. V skutočnosti je to celá sada rôznych nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov, ako je Nástroj pre reverzné ASIN kľúčové slovo (Návrhy kľúčových slov, pre ktoré sa určuje určitý ASIN), Nástroj Trendy kľúčových slov (kľúčové slovo kupujúceho, najaktuálnejší produkt a súvisiace návrhy vyhľadávania) - najskúsenejší postup, aby ste sa uistili, že vaše záznamy o produktoch sú dobre viditeľné pre cieľové trhové publikum), Amazon Suggestions Tool (vyhľadajte najsľubnejšie kľúčové slová s dlhým chvostom a vyhľadávacie frázy odporúčané práve pre vás) a Amazon Search Optimizer Tool Tool (zlepšenie expozície záznamov o produktoch pri vyhľadávaní online).

Rozsah

Rozsah je ďalší dobrý nástroj, ktorý vám pomôže pri skúmaní kľúčových slov produktu Amazon. Medzi jej najsilnejšie stránky je tento nástroj mimoriadne užitočný na detekciu kľúčových slov s najvyššou výkonnosťou, o ktoré majú najbližší konkurenti na trhu. Navyše, oblasť Scope vám môže pomôcť odhaliť niektoré sľubné kľúčové slová, ktoré momentálne získavajú popularitu a navrhli aj vám. Tento nástroj je tiež naozaj skvelý, pokiaľ ide o optimalizáciu kampaní PPC a hľadanie vysoko ziskových marží v rámci obmedzenej súťaže. Majte na pamäti, že tento nástroj môže byť rovnako užitočný na to, aby sa veci uľahčili a určite bezpečnejšie - s funkciou riadenia rizík, Scope vám môže ukázať, že odhadované mesačné príjmy, rýchlosť predaja a čistý zisk sa odôvodnene očakávajú po FBA (Fulfillment By Amazon ) výdavky.

Unicorn Smasher

Unicorn Smasher je naozaj bláznivé meno pre sledovacie nástroje pre prácu na kľúčových slovách produktu Amazon, ale jeho stále známy ako dokonale vhodný nástroj na to, aby začal dominovať tam. Tento všeobecný nástroj vám môže pomôcť komplexnou analýzou údajov o cenách, rebríčkoch najlepších predajcov, odhadoch predaja, recenziách zákazníkov, jednoduchom spravovaní a najnovších odhadoch príjmov. Použite Unicorn Smasher, aby ste zabudli na náhodné náhody, ktoré ste boli nútení robiť raz a navždy.

December 7, 2017