Back to Question Center
0

Ako sa stať jedným z najlepších predajcov vyhľadávania na Amazon?

1 answers:

Pravdepodobne žiadna diskusia o tom, ako sa stať jedným z najpopulárnejších predajcov vyhľadávania na Amazone, by mala zmysel bez najdôležitejšej časti úspechu elektronického obchodu známej ako automatizácia. Nižšie budem rýchlo prebehnúť tri silné spôsoby automatizácie na Amazon - s výskumom kľúčových slov pre produkty a precenením produktov potrebnými na to, aby ste sa zaradili medzi popredných vyhľadávacích predajcov na Amazone.

Výskum kľúčových slov

Otázka o správnych kľúčových slovách a ich nájdení je pravdepodobne najčastejšie uvedená otázka pre začínajúcich predajcov na Amazone, nedávno prenesený z pôvodnej SEO pre vyhľadávanie Google. A vzhľadom na to, že na Amazone neexistuje žiadny predvolený nástroj pre výskum kľúčových slov, krátka odpoveď je, že ju môžete vykonať manuálne podľa nasledujúcich bodov:

  • Použite nástroj Google Plánovač kľúčových slov na identifikáciu populárneho kľúčového slova.
  • Vložte toto kľúčové slovo do vyhľadávacieho panela produktov na Amazone.
  • Pozrite si návrhy vyhľadávania na vsadenie veľkého obrázku o vašej individuálnej situácii.

Ako ste už uhádli, robiť to ručne by bolo naozaj obrovskou úlohou, dokonca aj pre jedno kľúčové slovo alebo dlho-chvost frázu používaný najvyhľadávanejšie predajcovia na Amazon. Takže, čo s tým možno urobiť? Vzhľadom na automatizáciu môžem odporučiť používanie jedného z nasledujúcich nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov na vašej ceste stať sa úspešným predajcom tam:

  • KTD Amazon Keyword Tool - je bezplatný nástroj, ktorý vám môže pomôcť aj pri hľadaní návrhov na vyhľadávanie kľúčových slov. Funguje to jednoducho tým, že vám automaticky indexované dopyty zobrazené na vyhľadávacom poli spoločnosti Amazon pre všetky kľúčové slová a súvisiace kľúčové slová, ktoré hľadáte.
  • Obchodné kľúčové slová - je ďalšou prémiovou alternatívou, ktorá vám pomôže s výskumom kľúčových slov na Amazon. Ide o to, že tento nástroj vytiahne všetky údaje nielen z Amazonu, ale používa aj systém, ktorý tiež ťahá dáta z hlavných vyhľadávačov (ako napríklad samotný Google, rovnako ako Yahoo a Bing). Kľúčové slová používajú algoritmus tak, aby kombinovali zodpovedajúce vyhľadávacie dopyty na Amazon a poskytli vám najpravdepodobnejšie odhady návštevnosti.

Opakovanie produktu

Verím, že všetci, ktorí dokázali vyhrať Buy Box na Amazone aspoň párkrát, tento problém. Myslím tým, že každý blízky konkurent môže vždy používať presne rovnakú taktiku na to, aby prekonal vaše záznamy a mohol by byť videný medzi najpopulárnejšími predajcami v Amazon Buy Box - práve ste si podhodnotili len o malú sumu, aby ste sa dostali na miesto pred sebou. A tu sa objavujú nástroje na preclenie produktov. Ja osobne odporúčam skúsiť Repricer Express skôr ako čokoľvek iné. Tento nástroj má veľmi jednoduché rozhranie, patrí medzi najdôležitejšie a veľkoobjemové multimediálne zariadenia, ktoré sú momentálne k dispozícii na trhu. Ako to funguje? Jednoducho povedané, tento nástroj je MUSÍ mať, ak máte niekoľko výpisov produktov alebo príliš veľa produktov ponúkaných na predaj na Amazon. V skutočnosti neexistuje žiadny iný spôsob, ako zostať na vrchole skutočnej súťaže cutthroat na Amazone bez kvalitného softvéru na precenenie. A čo viac - toto riešenie bolo vždy medzi mojimi najlepšími návrhmi, hlavne preto, že má paušálnu mesačnú sadzbu bez akýchkoľvek nepríjemných poplatkov na základe provízie Source .

December 7, 2017