Back to Question Center
0

Semalt Expert: Čo je skrútením webových stránok?

1 answers:

Škrabanie webových stránok sa používa na extrakciu alebo škrabanie dát z rôznych webových stránok stránok na World Wide Web, a tiež zahŕňa ukladanie extrahovaných dát do všetkých v jednej databáze pre jednoduché vyhľadávanie, triedenie a filtrovanie. Pomocou tejto služby webových stránok môžete skopírovať všetky potrebné údaje zo všetkých webových stránok zdrojových webových stránok. Služba tiež zahŕňa uloženie údajov do databázy, tabuľky alebo akéhokoľvek iného formátu - silver wedding hat.

Bez ohľadu na váš cieľ, môže táto služba škrabania dát zvládnuť. Chcete sledovať ceny konkurentov? Chcete porovnať ponuky alebo kopírovať databázy produktov? Škrabanie webovej stránky je všetko, čo potrebujete. Stačí zadať umiestnenie a požadovaný prvok. Dáta budú nielen pre vás vyťažené, ale budú tiež konvertované do vášho preferovaného formátu.

Extrakcia malých obrázkov

Táto služba sa môže použiť na vytiahnutie alebo odfiltrovanie malých čísel pripojených k určitým výrobkom. Napríklad existuje veľa akcií a ich cenové ponuky a ceny sa pravidelne menia. Ak máte alebo máte záujem o niekoľko akcií a chcete sledovať ich ceny a cenové ponuky, možno budete musieť túto službu využiť. Vzhľadom na to, že sa údaje na zdrojovej stránke menia, začnú sa používať aj vaše stránky. To vám ušetrí bolesť prechádzať cez pôvodný dlhý zoznam populácie často.

Veľa ľudí zvyčajne sleduje hypotekárne sadzby od rôznych spoločností..Výzvou je, že často kontrolujú niekoľko webových stránok. Porovnanie sadzieb na samostatných kartách môže byť ťažké. Musia kliknúť na záložku po karte. Ale to môže byť jednoduchšie s web škrabanie služby. Môžu mať všetko na jednej pravidelne aktualizovanej stránke. Sledovanie sadzieb hypoték je oveľa jednoduchšie vykonané na jednej stránke. Webová služba škrabania vám pomôže skrátiť sadzby z rôznych webových stránok a uložiť všetky údaje spolu na jednej stránke pre vás. Nezabudnite, že ceny sú aktualizované na zdrojových webových stránkach, takže aj vaša vlastná kópia bude aktualizovaná.

Získavanie cien a obrázkov rôznych produktov na internetovej stránke na nákupy

Napríklad ľudia kupujú potraviny pravidelne. Túto službu môžete využiť na porovnávanie cien potravín z rôznych webových stránok. A vždy dostanete aktuálne informácie. Takže vždy, keď chcete ísť o potraviny, uvidíte len súbor a vezmite si pozor na obchod s najlepšími obchodmi. Môžete sa rozhodnúť pre kúpu kapusty z obchodu A a zeleného hrášku v obchode B atď.

Extrakcia obrazov z fotografií, vystavovateľov alebo svadieb

Túto službu môžete využiť aj na skopírovanie obrázkov z rôznych webových stránok, ktoré sú plné početných obrázkov. Niektoré z týchto stránok sú stránky s fotografiami, svadobné stránky a vystavovatelia.

Integrácia do existujúcej aplikácie je jednoduchá

Údaje extrahované touto službou sa dajú ľahko integrovať do ľubovoľnej aplikácie. Údaje môžu byť integrované do tabuľkového procesora, dokumentového programu, CSV alebo iných vlastných aplikácií. Službu môžete použiť aj na škrabanie údajov z vysoko zabezpečených webových stránok, ktoré blokujú nečlenov.

Bez ohľadu na to, prečo potrebujete túto službu, stačí sa obrátiť na spoločnosť o náklady a predpokladaný čas príchodu na úlohu škrabania webovej stránky.

December 7, 2017