Back to Question Center
0

Webové nástroje na škrabanie, ktoré vám ušetria čas na extrakciu dát - Semaltové tipy

1 answers:

Či už vyvíjate svoje vlastné produktové stránky, dátové dáta k vašej aplikácii, alebo len chcete vytiahnuť dáta pre výskum, niektoré slávne nástroje na škrabanie web môže ušetriť veľa času a môže nám udržať zdravý. Preto sme diskutovali o štyroch najsilnejších a najužitočnejších nástrojoch na škrabanie webových stránok, ktoré určite ušetria váš čas a energiu.

1 - technical forest solutions. Uipath:

Uipath sa špecializuje na vývoj rôznych automatizačných softvérov, ako sú škrabanie na obrazovke a nástroje na škrabanie webových stránok pre webové a desktopové aplikácie. Ukladač škrabka Uipath bol ideálnym a dokonalým riešením pre programátorov a nekódovačov. Môže ľahko prekonať spoločné problémy pri získavaní dát z webových stránok, ako sú navigácia na stránkach, kopanie flashov a skartovanie súborov PDF. Potrebujete otvoriť sprievodcu pre škrabanie údajov a zvýrazniť informácie, ktoré chcete získať. Nechajte tento nástroj vykonávať svoju funkciu v nastavenom čase a výstup bude určite vynikajúci. Čoskoro dostanete správne dokumenty vo formáte CSV a Excel. S týmto programom budete môcť automatizovať vyplňovanie formulára a navigáciu. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že jeho bezplatná verzia prichádza s obmedzenými funkciami, ale prémiová verzia je trochu drahá a nebude vyhovovať súkromným majiteľom blogov alebo správcom webových stránok.

2. Import.io:

Dovoz..io nám ponúka bezplatnú desktopovú aplikáciu a pomáha šrotovať dáta z veľkého počtu webových stránok. Táto služba považuje všetky webové stránky za potenciálne zdroje údajov a generuje API pre svojich používateľov. V prípade, že odoslaná stránka bola predtým spracovaná, dostanete jej API okamžite. V opačnom prípade nás Import.io môže viesť pomocou postupu vytvorenia škrabacej matice pomocou konektorov a extraktorov do 20 hodín. Táto služba je úžasná a ľahko použiteľná a nepotrebujete žiadne technické zručnosti. Import.io však nemôže navigovať z jednej webovej stránky do druhej jediným kliknutím. Niekedy bude trvať až dva dni na odoslanie vašich prehľadov.

3. Kimono:

Kimono je slávny a jeden z najlepších nástrojov na škrabanie webových stránok, ktorý vám ušetrí čas na extrakciu dát. Tento program je známy medzi vývojármi a programátormi, ktorí chcú posilniť svoje produkty bez akýchkoľvek kódov. Ušetrí vám čas, pretože môžete poskytnúť pozitívne aj negatívne príklady školenia tohto nástroja. Okrem toho je rozhranie API vytvorené pre webové stránky vašej túžby a dáta môžu byť označené v akejkoľvek forme. Kimono pracuje pomerne rýchlo a je skvelé na získanie údajov o akciových trhoch a novinových informačných zdrojoch. Bohužiaľ, žiadne navigácie na stránkach nie sú k dispozícii a budeme musieť stráviť nejaký čas trénovať tento nástroj skôr, ako vytiahne presné údaje pre vás.

4. Škrabka na obrazovku:

Škrabka na obrazovku je ďalší silný škrabák na škrabky, ktorý rieši množstvo náročných a komplikovaných úloh, ako je navigácia, vyhodnotenie a presné extrakcie dát. Tento program si vyžaduje určité programovacie schopnosti a môže byť spustený okamžite. Navyše môžete pridať proxy a vytvoriť extrahované vzory vašich dát počas niekoľkých minút. Tento nástroj funguje s jazykom JavaScript aj HTML. Môžete to tiež vyskúšať pomocou platformy Citrix a iných podobných platforiem. Jediným dôvodom je to, že je to drahý program a možno budete musieť získať základné alebo pokročilé schopnosti kódovania pri používaní programu.

December 7, 2017