Back to Question Center
0

Čo môžem urobiť s mojím záznamom o produktoch na Amazon.com pre hodnotenie pokroku?

1 answers:

Keď sa vezme neporaziteľná výhoda pri získavaní peňazí na Amazon.com a usporiadanie vedenia s dlhodobým pokrokom, tajný vzorec úspechu je zahrnutý v priamom vyhľadávaní zákazníkov. Myslím tým, aby som zostala pred zápasom na Amazon.com s rebríčkom, ktorý sa dá vidieť v hornej časti trhu - všetko, čo potrebujete, je úplne optimalizovať výpisy produktov - the watch store replica. Ale trik je, že mať všetko na mieste, mali by ste vedieť, čo presne a kde sa konkrétne vykonáva pri každom dodaní úpravy. Tu je návod, ako to urobiť - použite nasledujúci stručný sprievodca, aby ste mali správne zaostrenie od samého začiatku, bez toho, aby ste zbytočne minúť váš drahocenný čas alebo najmenšiu úsilie.

Optimalizácia zoznamu na Amazon

Ak už hráte s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO), musíte mať samozrejmosť - ako špičkové SEO firmy hovoria, že obsah je vždy kráľom. Myslím tým, že pravdepodobne akýkoľvek textový obsah, ktorý môžete nájsť na webe, je presne to, čo bežne prináša úspešnú optimalizáciu pre potrebnú lepšiu viditeľnosť online. A každý vhodne optimalizovaný obsah je výsledkom rozumného použitia a správneho umiestnenia hlavných cieľových kľúčových slov. Takže ak chcete vidieť vaše optimalizované výpisy na Amazon.com a vaše zarábajúce zisky sa narodili so striebornou lyžicou - zaobchádzanie s dôkladným výskumom kľúčových slov by malo byť vašim prvým krokom číslo jedna.

Kľúčové slovo Výskum

Takže, povedzme to - s dobre formovaný výber kľúčových slov je veľmi dôležité, aby vaše zoznamy produktov rock Amazon.com vrchol vyhľadávania živých shopperov. To je dôvod, prečo by ste mohli vyskúšať skutočne prospešný výskum kľúčových slov bez toho, aby ste museli minúť príliš veľa času. Odporúčam vám použiť jeden z nasledujúcich vyhľadávacích nástrojov: Google Keyword Planner (pekný štart s dobrými starými klasikami, ktorí prichádzajú zadarmo a s peknými vyhliadkami na ďalšiu službu Pay-Per -Kliková kampaň), ako aj obchodné slová, AMZ Tracker, Scope a KeywordTool.io (stačí vybrať prvý, ktorý sa vám najviac páči, pretože každý špecifikovaný nástroj je spoľahlivý a použiteľný ).

Akýkoľvek rozdiel?

Prečo by ste mali začať hlavne pomocou Nástroja pre návrh kľúčových slov vyhľadávacím gigantom na svete a až potom budete pokračovať s ďalším, konkrétne prispôsobeným pomocníkom pre kľúčové slová? Jednoducho preto, že pokiaľ ide o Amazon.com a jej algoritmus hodnotenia, v skutočnosti existujú dva rozličné typy kľúčových slov, ktoré sú tam potvrdené - primárne kľúčové slová a skryté

 • - sú určené na zobrazenie priamo v očiach, napríklad v názvoch produktov, opisy, odrážky o produkte atď.
 • Skryté kľúčové slová - kategória kľúčových slov žije v backende trhu Amazon.Avšak sú neviditeľné pre skutočných zákazníkov, a vyhľadávače, skryté kľúčové slová stále robia svoje slovo a pomôcť vaše produkty zoznamu hodnosť dobre.Častejšie, tieto zahŕňajú typické synonymá, rôzne príklady predávajúci slang a niekedy dokonca úmyselne nesprávne napísané slová, ktoré sa stali široko používanými ako priemyselný žargón - preto je nepravdepodobné, že táto kategória kľúčových slov bude zahrnutá napríklad do oficiálnych titulov

Výpis anatómie na Amazon.com až D rive Your Ranking

Akonáhle je váš hlavný pool vybraných kľúčových slov pripravený, je čas mať všetko na mieste so stránkou s podrobnosťami o produkte. A primárna štruktúra zoznamu produktov, ktorú budeme optimalizovať, sa vždy skladá z rovnakého súboru základných prvkov. Vzhľadom k tomu, že sú určené na to, aby boli nasýtené hlavnými cieľovými kľúčovými slovami - v prvom rade - tu je to, čo potrebuje vašu presnú pozornosť tam.

 • Zoznam názvov, ktoré sa týkajú hlavného predmetu predajnej dohody.
 • Body odrážok, ktoré poskytujú čistý a jasný opis výrobku a odporúčania používania.
 • Popis produktu, ktorý v skutočnosti predstavuje podrobnejšiu verziu bodov odrážok.
 • Hlavné obrázky podporujúce každý produkt poskytujú užitočné vizuálne rozprávanie pre živých zákazníkov.

Tipy pre optimalizáciu pre Amazon.com Hodnotenie Propagácia

Titul

názov vášho záznamu o produktoch je pravdepodobne najdôležitejším miestom, ktoré musí byť vložené s čo najviac primárnych kľúčových slov. Upozorňujeme však, že by ste nikdy nemali mať svoje záznamy o produktoch zabalené kľúčovými slovami. Takže, aby ste sa uistili, že názov vášho produktu má zmysel, vykonajte dvojitú kontrolu, aby ste mali všetko na základe týchto kritérií:

 • Umiestnite hlavné kľúčové slová bližšie k začiatku v zostupnom poradí dôležitosti.
 • Dĺžka názvu produktu môže mať maximálne 200 znakov..Preto je len na vás, aby ste rozhodli, ako dlho to bude.
 • Každé prvé písmeno každého názvu by malo byť vždy veľké.
 • Čísla by mali byť napísané číslicami (napr. 100 bude v poriadku a sto - vôbec).
 • Zatiaľ čo štandardné údaje o meraniach zásielok zvyčajne prichádzajú štandardne, veľkosť produktu by nikdy nemala byť nevyhnutná (samozrejme pokiaľ to nie je skutočne relevantná a nepostrádateľná charakteristika).
 • Takmer to isté je o špecifikácii farby - nie je potrebné ho uvádzať pre všetky produkty, len pre tie položky, ktoré.

Body odrážky

Možno ste už oboznámení s tým, ale stále dám stručný zoznam odporúčaní - pre úplnosť. Takže, akonáhle kliknete na ľubovoľný produktový zoznam na tomto preplnenom trhu - a vy sa dostanete priamo do sekcie webovej stránky s odrážkami. Na základe pokynov na hodnotenie Amazon.com venujte pozornosť nasledujúcim odporúčaniam pri výbere bodov, ktoré by vám najlepšie vyhovovali:

 • Zoznam bulletových bodov by mal byť postavený s najužitočnejšími praktické údaje a nič iné.
 • Ostatné opisné informácie MUSIA mať iba kľúčový význam.
 • Uveďte najdôležitejšie vlastnosti a výhody produktu krátkym, čistým a stručným spôsobom.

Popis produktu a obrázky

Takmer všetko o popisu produktu a optimalizácia obrazu je samozrejmé. Preto vám ukážem len stručný súhrn najdôslednejších zistení a MUSÍ mať dôležité body:

 • Popis produktu - bohatý na kľúčové slová, je to byť jedinečný. Pri riešení hlavných bodov bolesti zákazníkov by ideálny opis výrobku mal zahŕňať všetky údaje vyčerpávajúce a úplné.
 • Obrázky produktov - jediným obmedzením je, že Amazon umožňuje, aby každý produktový zoznam bol vložený s maximálne deviatimi ďalšími fotografiami. Pravdepodobne je to nepríjemné, ale stále odporúčam uvažovať najmä o obaloch, životnom štýle a každodenných výrobkoch - a skončili ste.
December 6, 2017