Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať, ako uspieť na Amazon pomocou vyhľadávacích údajov svojich konkurentov?

1 answers:

Áno, to je tá správna otázka. Myslím tým, že keď sa používa správne, vyhľadávacie údaje Amazonov o najbližších konkurentoch v kategórii alebo kategóriách sa môžu stať vašim priamym systémom konečného komerčného úspechu. Osobne som presvedčený, že kľúč k vašim obchodným výsledkom s najvyššou výkonnosťou je vždy možné nájsť hlavne v múdrosti najpopulárnejších kľúčových slov používaných živými zákazníkmi v kombinácii s inteligentnou a flexibilnou cenovou stratégiou. Ide o to, že celá úloha sa môže ľahko stať len kusom - všetko, čo potrebujete, je získať ten správny nástroj pre riadny konkurenčný výskum a nakoniec sa stane odvážnym úspechom na Amazon práve pomocou vyhľadávacích údajov vašich konkurentov. Takže vzhľadom na to, že najnáročnejšou vecou je nájsť dokonalé riešenie medzi skutočne nesmiernym počtom rôznych ponúk, ktoré sú k dispozícii na internete. Preto vám ukážem svoje najpoužívanejšie softvérové ​​nástroje, ktoré vám uľahčia prácu - a to ako pre konkurenčný kľúčový výskum, najlepší spôsob hľadania príležitostí na kickstart, ako aj automatizované cenové riešenia, ktoré sú potrebné na to, aby ste sa dostali do vedúcej pozície vo vašom výklenku alebo kategória produktu.

Pohybujte sa na správnej ceste od začiatku

Začnime s hľadaním príležitostí na Amazon s vyhľadávacími údajmi o aktuálne najžiadanejšie produkty, a najhorúcejšie ponuky dostupné na trhu. Tu je nástroj JungleScout, ktorý príde do hry! Tento softvér je známy ako najlepšia voľba pre výskum založený na údajoch, ktorý je potrebný na hľadanie atraktívnych predajných príležitostí na Amazone, pričom nájdenie najlepšej sľubnej položky, ktorá by mohla byť súčasťou vašich aktuálnych výpisov produktov. A čo viac - môžete jednoducho obrátiť túto skutočne skľučujúcu úlohu sledovať kľúčové metriky vašich úspešnejších protivníkov do hladkého a jednoduchého postupu bežiaceho takmer vlastným spôsobom.

Udržujte najlepšie postupy optimalizácie a najlepšie riešenia kľúčových slov

Rozsah je ďalším inteligentným nástrojom na získanie veľkého obrazu vyhľadávania Amazonom, funkčných údajov o najpopulárnejších kľúčových slovách, ktoré sa v súčasnosti odporúčajú pre vaše záznamy, ako aj pravdepodobne najcennejší pohľad na relevantné kľúčové slová a frázy vyhľadávania dlhých chvostov, na ktoré sú vaši protivníci už zaradení. Čo viac - našiel som Scope ešte silnejší, pokiaľ ide o optimalizáciu kampaní PPC pre maximálnu efektivitu. Tento nástroj mi pomohol veľa s riadením rizík vďaka pomerne spoľahlivým a presným odhadom údajov o mojich ziskových maržiach, mesačných príjmoch, rýchlosti predaja, čistom príjme po FBA atď.

Využite vysoko konkurencieschopnú automatizovanú stratégiu oceňovania a precenenia

Posledná najdôležitejšia položka, ktorú chcem dnes ukázať, je Keepa. Je to jednoduchý a ľahko ovládateľný nástroj na sledovanie cien v Amazone. Je to čisté a jasné rozhranie je takmer samo vysvetľujúce. Dovoľte mi však uviesť hlavné funkcie sľubované softvérom Keepa pre cenníky - prinajmenšom pre úplnosť. Okrem iného vám tento nástroj na sledovanie cien môže pomôcť s interaktívnymi grafmi histórie zobrazenými v dobre roztriedenom užitočnom spôsobe, v reálnom čase upozornenia na poklesy cien / zmeny a zmeny dostupnosti, jednoduchý prehľad dostupný priamo po ruke prostredníctvom rozšírenia prehliadača, ako aj funkciu rýchleho zobrazenia, zobrazenie najnovších obchodov na Amazone a porovnanie cien takmer bezodkladne Source .

December 6, 2017