Back to Question Center
0

Ako uspieť v Amazonke pri hľadaní najlepších kľúčových slov najlepším spôsobom?

1 answers:

Bohužiaľ, neexistuje žiadna definitívna príručka ani žiadne akčné plány krok za krokom, ktoré by zaručili, že vaše záznamy o produktoch budú dobre vidieť na Amazonovom vyhľadávaní ponuky pre najpredávanejších. S miliónmi aktívnych zákazníkov, myriádami ponúkaných produktov a sofistikovaným vyhľadávacím algoritmom Amazon je veľmi konkurenčné miesto pre predaj. A tu je, keď sa začne vaša optimalizácia zoznamu produktov. Myslím tým, že s dobrým zoznamom kľúčových slov s najvyššou výkonnosťou môžete ľahko vyliezť na vrchol v službe Amazon vyhľadávať relevantné ponuky predávajúcich - web hosting ms sql free. Ale ako nájsť najlepšie kľúčové slová s najväčšími objemami vyhľadávania a ešte nižšia konkurencia? Nižšie vám ukážem krátky pokyn, aby ste veci uľahčili, aspoň tie, ktoré sa týkajú výskumu kľúčových slov na Amazone.

Nájdi Seed Kľúčové slová

Ak neviete presne, ktoré hlavné cieľové kľúčové slová používať pre svoje produkty na Amazon, tu je váš východiskový bod. Prvá vec, ktorú je potrebné urobiť, je nájsť kľúčové slová. Myslím tým, že keď už máte výrobok na predaj, je čas určiť základné objemy vyhľadávania v súlade so získaním väčšieho obrazu o frázach vyhľadávania, ktoré používajú živí zákazníci. Odporúčam vám používať Plánovač kľúčových slov Google ako ideálne riešenie pre kickstart, aby ste okamžite pochopili pravidlá hry, ktorú chcete vyhrať pri vyhľadávaní ponuky pre predajcov z oblasti Amazon.

Ďalším krokom je spojiť nápady na kľúčové slová z dvoch hlavných zdrojov - predvoľby reálneho vyhľadávania pre kupujúcich, ako aj kľúčové slová s najvyššou výkonnosťou a kombinácie s dlhými chvostmi, ktoré úspešne používajú vašich konkurentov. Tu je, keď Amazon kľúčové slovo výskumu a sledovacie nástroje prídu do hry! Našťastie existuje veľa rôznych možností (t. J. Špeciálne nástroje, online platformy alebo rozšírenia prehliadača) dostupné na webe. Pokiaľ ide o mňa, odporučil by som, aby sme viedli konkurenčný výskum spolu s dôkladnou analýzou skutočných preferencií zákazníka pomocou jedného z nasledujúcich nástrojov určených na vyhodnotenie výsledkov vyhľadávania Amazon pre kľúčové slová: KeywordInspector, Scope, JungleScout alebo full-fat AMZ Tracker toolkit.

Analýza kľúčových metrík - a ste hotoví

Nie je divu, že budete robiť cestu cez tisíce rôznych nápadov na kľúčové slová, potenciálne víťazstvo. Ale ako povedať skutočne hodné návrhy od niektorých určite menej primeraných? Tu sú kľúčové metriky, ktoré vám umožnia zmeniť hlavný zoznam nápadov na kľúčové slová na krátky súbor praktických akcií:

  • Hlasitosť vyhľadávania to je všetko na svete. Myslím tým, že okrem samotného trhu Amazonky nám celkový objem vyhľadávania poskytuje širokú znalosť popularity kľúčových slov vo vyhľadávaní Google medzi živými zákazníkmi.
  • Kliknutia vám pomôžu pochopiť skutočný potenciál vytvárania prevádzky jedného kľúčového slova. Alebo naopak, keď poznáte mieru prekliknutia alebo návštevnosť vašich najbližších konkurentov v kategóriách alebo kategóriách, môžete ľahko chytiť niektoré cenné kľúčové slová, ktoré už preukázali najvyššie výsledky na Amazon.
  • Kľúčové slovo zložitosť - zvážte dĺžku a poradie obtiažnosti pre každé kľúčové slovo alebo dlho-chvost frázy pred spustením optimalizácie zoznamu produktov pre každý. Myslím tým, že najnáročnejšou vecou je nájsť zdravé kľúčové slovo rovnováhu medzi ich obchodnou hodnotou a ťažkosťami s hodnotením. A pamätajte, že sa snažíte nájsť tie kľúčové slová, ktoré sú pravdepodobne používané skutočnými ľuďmi, a nie vyhľadávačmi.

December 6, 2017