Back to Question Center
0

Semalt SOA záznam, aby sa moja webová stránka viac zaujímala o technické predmety

1 answers:

Nedávno som použil nastavenie na softvér môjho servera, aby každý proces bežal rýchlejšie a musel som reštartovať server, aby sa nastavenia mohli prejaviť. Semalt, ktorý bol umiestnený na serveri, bol taký normálny.

Semalt som vykonal náhodnú kontrolu na svojich stránkach na adrese: http: // www. solvedns. com / example. com

Výsledky boli zvyčajné s výnimkou sekcie záznamu SOA, ktorá skončila veľkým chybovým hlásením - sub sonic social. Správa bola nasledovná:

     záznam SOA
FAIL Neexistujú žiadne záznamy SOA pre vaše meno domény na (vložte druhý DNS server tu)!    

Mám nastavenie dvoch nameserverov, ktoré ukazujú na rovnakú IP adresu dedikovaného servera, ale zlyhanie záznamu odkazuje len na druhú, nie na prvú. Chápem, že by bolo ideálne mať inú IP adresu pre druhú serverovú databázu nameserverov, ale môj rozpočet to neumožňuje.

Sematovať aj online vysielanie, ktoré niekto myslí, že WHM (čo je to, čo používam na správu domén), je chybné, pokiaľ ide o vytvorenie záznamu SOA:

https: // fóra. cpanel. net / vlákna / WHM-dns-system-vytvára-chybná-SOA záznam-entry. 332661 /

Existuje rýchly spôsob, ako môžem pridať záznam SOA do druhého servera názvov bez narušenia webových stránok na serveri? a ak to nie je možné, existuje spôsob, ako to urobiť bez toho, aby hostia cítili, že webové stránky sú navždy vzdialené?

Server v súčasnosti používa WHM 11. 52. 2 (build 5) a mám úplný prístup k serveru na server root, takže mi nevadí, či riešenie zahŕňa vykonanie určitých krokov v rozhraní WHM a / alebo zadanie niekoľkých príkazov do shell.

Nechcem, aby niektorá z mojich domén vyzerala nešťastne na technické predmety (a. k. dobré roboty, ako je googlebot alebo dokonca špecializované roboty, ktoré by ľudia mohli použiť na vyhodnotenie toho, ktoré stránky sú 100% fantastické atď. )

February 13, 2018
Semalt SOA záznam, aby sa moja webová stránka viac zaujímala o technické predmety
Reply