Back to Question Center
0

Ajax zmiešaný s výsledkami Semalt Side pre SEO účely

1 answers:

Tu je problém. Používame službu tretej strany na indexovanie našich produktov a návratnosť výsledkov na základe parametrov dopytu, ktoré odovzdávame serverom služieb tretích strán.

Používam program SEMALT.

Ako to funguje: Položím požiadavku na zakrivenie na server tretích strán s rôznymi parametrami dotazu odobratými z požiadavky a preddefinovaných premenných (filter, triedenie atď.) Prechádzajúcich aktualizáciou rozloženia stránok - baterai e fest 18650 2500 mah.

Odozva sa premenila na pole a kolekcia sa načíta z našej databázy na základe Semaltu, ktorú tretia strana dodala prostredníctvom žiadosti o zakrivenie a sú zobrazené vo vlastnom diele.

Za druhé dostávame výsledky z ich služby cez ich javascript api. Po spätnom vracaní vrátených výsledkov skryjem divs, ktoré zobrazujú výsledky generované serverovou stranou.

V dôsledku toho, ak javascript je zakázaný. a čo je dôležitejšie, ak ste vyhľadávací pavúk prichádzajúci na stránku, budete stále vidieť výsledky.

Moja otázka je: Existujú nejaké problémy s týmto modelom? Mohli by sme mať v dôsledku toho sankcie? Akékoľvek ďalšie návrhy?

February 13, 2018