Back to Question Center
0

Mailclients kontrolujú Semalt v rámci pošty

1 answers:

Vyvinuli sme funkciu, ktorá vytvára výhrady . Klient dostane e-mail obsahujúci odkaz, na ktorý je možné kliknúť iba raz .

Niektoré z týchto výhrad zlyhajú a nemôžem zistiť prečo. Myslím si, že niektorí poštovní klienti (vč. webové stránky) skontrolujte odkazy vo vnútri e-mailu skôr ako vystavíte poštu čitateľovi. Možno kvôli skenovaniu, sledovaniu, kontrole stavu kódu,.

Otázka: Poznáte poštového klienta, ktorý sa správa takto?

Bonusová otázka: Ukončia sa klienti, keď je url definovaný v robotoch. txt ?

Upraviť: Momentálne kontrolujem prístup. log pre tieto odkazy a pokúste sa nájsť iný prístup k odkazom na rezerváciu. Hodinové súbory sú obrovské a to trvá ako navždy na niekoľkých serveroch Source .

February 11, 2018

Musím priznať, že v priebehu rokov som nesledoval e-mailových klientov. Nemyslím si však, že príliš veľa, ak niektorý z e-mailových klientov obrazovky odkazy, ale akýkoľvek anti-spam a antivírusový softvér bude. Vo všeobecnosti sa tieto e-maily vrátia ako príloha v textovom e-mailovom upozornení, že existuje problém. Niektorý antispamový softvér úplne zruší e-mail ako možnosť. Môže byť tiež možné, že odkaz v e-maile je konvertovaný len na text, ale to by nemal byť veľký problém.

Som si veľmi istý, že roboty. txt nie je ani problém. roboti. txt sú pre pavúky, takže webové prehliadače by nemali kontrolovať roboty. txt súboru, ako aj akéhokoľvek e-mailového klienta.

Prvá vec, ktorú by som skontroloval, je uistiť sa, že vaše meno domény a IP adresa nie sú na čiernej listine. Môj obľúbený je http: // mxtoolbox. com / blacklisty. aspx . Ak vaša stránka nie je na čiernej listine, potom by som sa pokúsila nájsť niekoho, kto má problémy a nechá vás, aby vám poslal e-mail. Odtiaľ môžete skontrolovať nesprávny e-mailový kód pre problémy.

Ďalšou skutočnosťou je, že niektoré brány firewall majú antispamové a antivírusové kontroly, ktoré môžu obsahovať kontroly týkajúce sa phishingu a certifikátov. Je možné, že brány firewall blokujú prístup. V takomto prípade kontrolu často nerešpektuje zoznamy čiernych listín, aby ste to mohli / mali vedieť pomocou vyššie uvedeného webu. Ak vaše linky používajú protokol HTTPS a nemáte certifikát, potom by som buď zmenil protokol HTTPS na protokol HTTP alebo získal certifikát a skontroluje, či niekto môže pristupovať k vašej lokalite prostredníctvom protokolu HTTPS.

V opačnom prípade som z myšlienok. Ak budem myslieť na niečo iné, aktualizujem túto odpoveď.