Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugin pre vaše stránky - Najlepšie rady

1 answers:

Témy WordPress umožňujú používateľom vytvárať rôzne báječné webové stránky. Proces dizajnu však veľmi komplikuje výber perfektnej témy. Našťastie je teraz možné prelomiť knižnicu do logických kategórií bezplatných alebo prémiových a jednoúčelových alebo viacúčelových tém.

Oliver King, jeden z najskúsenejších odborníkov z Semalt , poskytuje v článku užitočný opis v tomto ohľade, ktorý by ste mali zvážiť.

Rozdiely medzi slobodnými a Premium WordPress Témy

WordPress pomáha položiť základy pre vaše webové stránky. Skvelá WordPress tému uľahčuje prispôsobenie vašich stránok podľa vašich predstáv. Stačí vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu dizajnu. Vyžaduje, aby ste najprv pochopili, aké možnosti sú k dispozícii.

Klady a zápory slobodných tém WordPress

Voľné témy WordPress sú ideálne pre tých používateľov, ktorí nemajú rozpočet, ale hľadajú riešenia pre webové stránky. Voľné motívy nevytvárajú pre vývojárov žiadne zisky z definície. Vývojári preto nemusia v niektorých prípadoch ponúkať svojim používateľom špecializovanú podporu alebo pravidelné aktualizácie. Výsledkom je, že ponecháva webové stránky zraniteľné voči bezpečnostným rizikám.

Existuje mnoho voľných tém, ktoré používatelia môžu používať na svojich webových stránkach. Aj keď nie sú na predaj, mali by ste mať na pamäti, že si myslíte, že si kupujúci dávajte pozor a zostávajte opatrní, pokiaľ ide o to, na ktoré témy budujete vaše webové stránky.

Klady a zápory Premium WordPress Témy

Prínosom, ktoré prémiové témy majú nad voľnými, je to, že prichádzajú so špeciálnou podporou. Zavádzajú jednorazový poplatok za nákup, ale toto sa môže zmeniť v závislosti od počtu stránok, na ktorých si užívateľ chce nainštalovať. Témy Premium dostávajú pravidelné aktualizácie a sú bezpečnejšie. Oni niekedy skončia byť nafouknutý, pretože je vždy ponáhľať uvoľniť ďalšie funkcie, aj keď nie sú prospešné pre všetkých užívateľov.

Rozdiely medzi jednoduchým a viacúčelovým motívom WordPress

Voľba medzi slobodnou a prémiovou témou WordPress je len jedným krokom smerom k zúženiu vášho lemu a potom sa musíte rozhodnúť, či vaša webová stránka bude vyžadovať jednoúčelovú alebo viacúčelovú tému. 10)

Klady a zápory jednoduchých účelových tém WordPress

Jednotlivé témy sa zameriavajú na určitú podskupinu webovej stránky. Mohlo by to byť napríklad typ lokality, ako je blog alebo konkrétny priemysel. Týkajú sa užívateľov v tom, že poskytujú konečný produkt na mieru a často sú lacnejšie ako viacúčelové témy. S obmedzeniami ich použitia môžete očakávať podporu vyššej kvality.

Obmedzenia tém tiež nepodporujú flexibilitu lokality. To znamená, že ak v určitom momente v budúcnosti budete mať pocit, že vyvíjate svoje stránky, možno budete musieť hľadať niečo nové, pretože téma jediného účelu neurobí potrebné.

Klady a zápory multifunkčných tém WordPress

Viacúčelová téma je jediná téma s mnohými rôznymi nástrojmi a funkciami zameranými na maximalizáciu ich podielu na trhu. Tieto témy majú rozsiahlu škálu vopred pripravených usporiadaní a ukážok a množstvo funkcií a zväzkov pluginov WordPress. Táto kombinácia umožňuje vytvárať ľubovoľné webové stránky na akúkoľvek požadovanú úroveň. Jedinou výnimkou sú tie stránky, ktoré vyžadujú funkčnosť na vysokej úrovni. Ak vyberiete vysokokvalitnú viacúčelovú tému, možno nebudete musieť kúpiť inú tému v budúcnosti. Viacúčelové motívy sú náchylnejšie na plynatosť a nie sú najlepšie vyhovujúcim špecializovaným potrebám.

Kritériá pre výber správnej témy

1. Rozpočet: vyberte bezplatnú tému, ak nemáte žiadne peniaze, ktoré môžete minúť. V opačnom prípade môže výdavky na kvalitu v budúcnosti ťažiť.

2. Čo staviate? Vyberte si jednu účelovú tému, ak poznáte typ webových stránok, ktoré chcete vyvíjať, ste si istí, že požadované funkcie a sú presvedčené, že tieto potreby nie sú včas nastavené na zmenu. Ak hľadáte bezkonkurenčnú funkčnosť a flexibilitu, viacúčelová téma je vaša najlepšia stávka.

Niektoré z miest, kde môžete začať vyhľadávať témy, sú WordPress.org a ThemeForest. Voľné témy sú exkluzívne pre WordPress.org, ale môžete tiež navštíviť ThemeIsle, HeroThemes, alebo Nimbus Themes pre ďalšie prémiové vyhľadávanie tém.

Záver

Napriek problému s množstvom motívov WordPress, výber správneho pre vás, ktorý sa hodí do vášho rozpočtu a potom, čo vyhovuje vašim webovým stránkam Source .

November 29, 2017